Ogün Şahinoğlu;
Onana gitti, Rosier'e Fransa'dan teklifler var hatta Marsilya Kulübü'nün Onana gibi, Rosier ile de ilgilendiği yönünde de bilgiler var.

Şu ana kadar net bir şey yok ama 3 milyon euro seviyelerinde bir yoklama var. Çünkü Svensson'da Beşiktaş ile anlaştı, iki tane yabancı sağ bek olacak değil, yabancı kuralı var. 

Ghezzal ve Aboubakar ile ilgili Fernando Santos'un kararı, oyuncularla yapacağı görüşmeden sonra netleşecek. 'Aboubakar affedilir mi?' soruları çok geliyor ama bir yandan da şunu biliyorum, o ayrılığa hazırlanıp santrafora dahil çalışmalar yapıldığını da biliyorum. Aboubakar kalsa ve konsantrasyonunu toparlasa Beşiktaş'a sağlayacağı faydayı zaten anlatmaya gerek yok. Geçtiğimiz sezonda yaptıkları ortada saha içi performansı bu sezon başında da aynı şekilde Konferans Ligi elemelerindeki performansı da ortada ama arada bu kadro dışı kalma konusu sonra bu kadro dışı kararlarının kalkması, geri alınması bu tarz sıkıntılı süreç yaşandı, bu süreçten sonra ne kadar kendini verebilir? Biraz da onun Santos ile görüşmesine bağlı olabilir, ama teklifler var yarın kalkar bir takımla anlaşabilir Rusya, Suudi Arabistan, Brezilya'dan ciddi teklifler var. En azından şunu biliyoruz Aboubakar gidecekmiş gibi bir hazırlık yapıldı, çalışmalar yürütüldü. 

Kanat forvet, santrafor, orta saha, Chambarlein'in sözleşmesi dondurulacak, sezonu kapattı. Oraya bir takviye ye ihtiyaç var, stoper ve iki tane gurbetçi oyuncu transferi bekliyorum.

Duhuliye