Uzun bir sürecin ardından yeni teknik direktörünü belirleyen ve takımın başına Giovanni van Bronckhorst’u getiren Beşiktaş, gelecek sezon öncesi sağlam bir kadro kurmak adına çalışmalarını daha da hızlandırdı. Zaten bir süredir birçok isimle temasta olan Siyah Beyazlılar’a, forvet hattı için sürpriz bir ismin önerildiği bilgisine ulaşıldı. 2021-22 sezonunda Siyah-Beyazlı formayı kiralık olarak giyen ve Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Michy Batshuayi’nin, temsilcisi tarafından Kara Kartal’a teklif edildiği öğrenildi.

SICAK BAKIYORLAR

Geride bıraktığımız sezonda 41 maçta 22 kez rakip fileleri havalandıran ve iyi bir sezon geçiren Batshuayi‘ye, Süper Lig’i de iyi bildiği için son derece sıcak bakan Beşiktaş yönetimi, düşünmek için süre istedi.

Fenerbahçe’nin de yeni sözleşme konusunda hamle yapmadığı 30 yaşındaki forvetle ilgili olarak Siyah-Beyazlılar, yeni hocası van Bronckhorst’tan gelecek rapora göre hareket edecek. Hollandalı teknik adamın olumlu bir dönüş yapması durumunda Batshuayi cephesiyle pazarlıklara hemen başlanacak.

Fanatik