"İLK YARI SİYAH, İKİNCİ YARI BEYAZ"

"Maç Beşiktaş'ın forma rengi gibiydi. İlk yarı siyah, ikinci yarı beyaz. İkinci yarıda 3 gol attılar. Son dönemlerin gol makinası, seriye bağlayan Aboubakar 2 tane attı ikinci yarıda. Tayfur'un asisti çok iyiydi. Cenk'in beklenen performansı yoktu ama golcülük böyle birşey o da tavana astı topu"

"53'TEN SONRA MAÇ BEŞİKTAŞ'IN OLDU"

"Deplasmanda 3 gol atmak önemli. Maça gol yiyerek başlıyor Beşiktaş. İlk yarılarda maçın içine girme sorunu mu neyse artık alevlendirecek birşey arıyor Beşiktaş. 53'te gol geldikten sonra maç Beşiktaş'ın oldu."

"DERBİDE DE ÇOK YERDEN DÖNMEYİ BİLDİ"

"Antalyaspor Ömer'in golünden sonra Fredy'yle ikinci golü bulmak üzereydi. O gol olsa Beşiktaş maçı çevirebilir miydi bilemiyorum, işler daha zora dönebilirdi. Beşiktaş Fenerbahçe deplasmanında da Galatasaray deplasmanında da çok zor yerlerden maçı çevirmesini bildi. Bu maçta da 1-0 geriden çevirdi."

"BEŞİKTAŞ'A BİR GOL YETMEZ"

"Antalyaspor gücüne göre ilk yarıda akıllı ve doğru oynadı ama Beşiktaş'a karşı 1 gol atmak yetmez. Aboubakar'ın penaltı pozisyonu var, kırmızı kart var onları konuşuruz"

"EKSİKLERE RAĞMEN İYİ BİTİRDİ"

"Beşiktaş 2 maç fazlasıyla Galatasaray'ın 2 puan gerisinde, Fenerbahçe'nin 2 puan önünde olmuş oldu. Şenol hoca hep oyun gücünden bahseden bir teknik direktör. Mecburi değişiklikler vardı Beşiktaş'ta. Omar ve Salih. Omar ve Saiss Mert'le beraber omurga gibiydi son maçlarda. 2 eksiğe rağmen Beşiktaş oyunu istediği gibi bitirdi"

"ŞANSI İYİ DEĞERLENDİREMEDİ"

"Maxim benim çok beğendiğim ve kaliteli bir oyuncu. Duran top ustası, penaltı ustası ama Beşiktaş'ta bulduğu şansları değerlendiremedi. Maxim gibi ilk yarı perforamnsıyla oyundan alınacak başka oyuncular vardı ama o oyundan çıktı. Onur girdi, sonra Rosier çıktı Tayfur girdi. Çok şık bir asist yaptı Tayfur ve katkısını sağladı"

"DERBİ SONRASI KAZANMAK ÖNEMLİYDİ"

"Beşiktaş iki tane inanılmaz derbi zaferi var. Beşiktaş için derbiden sonra kazanmak önemliydi. Bugün Trabzon deplasmanı gibi hareketsiz bir maç geçiriyordu. Şu çizgiyi geçirelim derken o çizgiyi geçirdi. Oyunu da domine ederek kazandı"

Duhuliye.com