Alen Markaryan şunları söyledi:

"HOCAMIZIN ARKASINDAYIZ DENİLİNCE FİLM KOPUYORDU"

"Geçmişteki bütün başkanlar hocamızın arkasındayız dediği zaman film kopuyordu. Valerien İsmael’in bir şansı var, ben biraz maneviyatçıyım, böyle garanticiyim de bazı konular netleşmeden, kafamda bazı köşeler düzleşmeden, önümdeki 250 metreyi çok açık görmeden sollama yapamıyorum.  Göreceğim yolu ondan sonra sollama yapacağım. Şimdi çok aceleci, çok sabırsız ve günü kurtarmaya çalışarak hareket etmeye çalışan bir toplumun içinde kaldık.

"SERGEN YALÇIN'IN YAPTIĞINI YAPABİLİR"

"Sergen Yalçın ile şampiyon olunduğu sene Fenerbahçe ve Başakşehir maçlarından önce bir sürü dedikodu yayıldı, bir sürü aktivasyon oldu, sergen Yalçın’ın kulağına birçok şey fısıldandı müsvet, menfi ve Başakşehir, Fenerbahçe maçlarından 6 puan çıkaramazsa Sergen Yalçın gider yorumları, dedikoduları, varyasyonları oldu. Sergen Yalçın 2 maçta 6 aldı. Şimdi Valerien İsmael’inde böyle şansı var. Tarih tekerrür eder mi bakacağız."

"FENERBAHÇE MAÇINDAN UMUTLUYUM"

"Ben Fenerbahçe maçından çok umutluyum. İnönü’de oynanacak maç, ciddi bir taraftar desteği olacak. Yalnız buradan taraftarlar desteği demişken çok büyük parantez açmamız gerekiyor.  Valerien İsmael’in hatalarını anlıyorum, ben Valerien İsmael’in sözcüsü değilim, tecrübeyle sabit, hele hele Fenerbahçe maçı öncesi kendi elemanların Necip’i, Ersin’i, Valerien İsmael’i biz bu adamlarla sezonu tamamlayacağız. Onu beğenmeyiz istemezik, Bunu istemezik deyipte bir yere gidemeyiz."

"DEVRE ARASINA KADAR EN AZINDAN DESTEKLEMEK GEREKİYOR"

"Son 10 gündür Necip, Ersin ve Valerien İsmael üzerine yaptığınız çemkirmeleri ve baskıları transfer döneminde yapacaktınız ve yönetime yapacaktınız bu dayatmaları ve sizin istedikleriniz olacaktı. İş işten geçti. İş işten geçtiği için biz Valerien İsmael ile Ersin, Necip en azından en kötü ihtimalle devre arasına kadar burada şimdi bu çocukları kösteklemek yerine desteklemek gerekiyor."