Nevzat Dindar'ın açıklamaları şöyle:

"Hatayspor maçı, Beşiktaş’ın kırılma maçlarından bir tanesi olacaktır. Beşiktaş’ın bir çıkışa, iyi sonuca ihtiyacı var. Bu yönden ideal bir karşılaşma. Beşiktaş’a baktığımız vakit, Weghorst olmadığında özellikle ön tarafta Beşiktaş’ın performansını merak ediyorum ama sonucu kestirmek hakikaten çok zor çünkü Beşiktaş inişleri ve çıkışları olan bir takım.

Performans anlamında size zirveyi de gösterebiliyor ya da tam tersini de. Bu maçtaki olumsuz bir sonucu düşünmek dahi istemiyorum, nasıl bir tartışma ortamı ortaya çıkacak. Bunun dışında hocanın elinde çok fazla opsiyon yok, onu da kabul edelim.

Bugün Valerien Ismael’in elinde bir Jorge Jesus’un sahip olduğu imkânlar yok. Bu takımın kurulumunda etkisi var, sonuçta futbol mühendisliği yapan kendisi. Bu konuda belki eleştiri yapılabilir. Dele Alli ile ilgili bir ben eleştiremiyorum çünkü bu bir fırsat transferiydi. O günkü şartlarda Dele Alli gibi bir imkân varsa alırsınız.

Son maçlarda çok estetik kokan işler de yaptı bence Dele Alli. İzlemek hakikaten keyif veriyor ama takımda herkes görevini üstlenirse, yaparsa, böyle bir lükse sahip olabilirsiniz. Onun dışında birçok pozisyonda sıkıntı yaşanırsa o zaman Dele Alli de çekilmez hale geliyor.

Hatayspor kupa maçında bir yenilgi aldı ama Volkan hocayla iyi bir çıkış yaşadılar. Ama yinede maçın favorisi bence Beşiktaş.

Duhuliye.com