Beşiktaş'tayeni sezon transfer çalışmaları düvem ederken, siyah-beyazlıların listesinin üst sıralarında yer alan isimlerden biri olan Geoffrey Kondogbia için çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Kısa süre önce adı hızlı bir şekilde Beşiktaş'la anılmaya başlanan Atletico Madrid'yi Kondogbia için İspanyol basınından yeni iddialar geldi. Marca gazetesi, Atletico'nun kadrodan göndermek istediği 30 yaşındaki Afrikalı oyuncudan 5 milyon euro kazanmak istediğini yazarken "Ancak Beşiktaş sadece 2 milyon euro önerdi" ifadelerini kullandı.

A.MADRİD'LE 1 YIL DAHA ANLAŞMASI VAR

Haberdeİstanbul'da depremzedelere yardım için oynanan yardım maçında iki kulübün ilişkilerinin güçlendiğinin altı çizildi. "Bu yakın dostluk orta yolun bulunmasını sağlayabilir. Atletico indirim yapar, Türkler de biraz daha fiyat yükseltir ve kısa süre içerisinde imzalar atılır" yorumu yapıldı. Ayrıca Atletico Madrid'in Kondogbia'yı kesinlikle elden çıkaracağı da belirtildi. Şu anda 30 yaşında olan Kondogbia'nın Haziran 2024'e kadar sözleşmesi bulunuyor. 1.88 boyundaki ön liberonun piyasa değeri 14 milyon euro civarında gösteriliyor.

WOLVES DE DEVREDE

Beşiktaş'ın gözdesi Geoffrey Kondogbiaiçin İngiltere'den bir tehlikeortaya çıktı. Wolves'in, Atletico Madrid'inorta saha oyuncusu Kondogbia'yıolası bir yaz transferi için izlediği belirtildi.Bir süredir İngiliz ekibinin radarındaolan 30 yaşındaki oyuncu için Wolves'in4 milyon sterlin gibi bir rakamıgözden çıkardığı öğrenildi. Wolves,Orta Afrika Cumhuriyeti'ninmilli oyuncusu için henüzresmi teklifini yapmadı.

Kaynak: Fotomaç