Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Antalyaspor ile İstanbulspor karşı karşıya geldi. Antalya'da oynan mücadeleyi konuk ekip 2-1 kaybetti. İstanbulspor, maçın ardından yayınladığı açıklama ile yenilen gollerde hakem hatalarının olduğunu ifade ederek isyan etti.

"Hatalı kararlar maçın sonucuna doğrudan etki etmiştir"

İstanbulspor'dan yapılan açıklama, "Süper Lig'in 11. haftasında Antalyaspor ile deplasmanda oynadığımız maçın hakemi ve yardımcı hakemlerinin yediğimiz iki golden önce verdiği hatalı kararlar maçın sonucuna doğrudan etki etmiştir." ifadeleri ile başladı.

Açıklama şu şekilde devam etti: "Tekknik direktörümüz Osman Zeki Korkmaz'ın da dediği gibi; 'Pek çok pozisyon var, pozisyonları tek tek anlatmayacağım. Hikayenin sonundan başlayalım, başını zaten okuması gerekenler, incelemesi gerekenler inceleyebilir. Hz. Musa değil Hz İbrahim, kız değil erkek, Ayşe değil İsmail, Azrail değil Cebrail, keçi değil koç. Biz neresini düzeltelim ki? İçinde bulunduğumuz atmosfer bu. Hikayenin geri kalanını da üzerine sorumlu olanlar inceleyebilirler.' "

"Hakkımızı gasp edenlere hakkımızı helal etmiyoruz"

Yapılan paylaşım "Uzun lafın kısası bu akşam Antalya'da hakkımızı gasp edenlere hakkımızı helal etmiyoruz. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız." ifadeleri ile tamamlandı.

Kaynak: Ajansspor