Beşiktaş'ta Önder Karaveli'nin yeni teknik heyette olması düşünülüyor.

Derbi için dikkat çeken sözler... ''İlk yarım saatte başımız dönebilir'' Derbi için dikkat çeken sözler... ''İlk yarım saatte başımız dönebilir''

Beşiktaş, teknik direktör arayışında sona yaklaştı... Her konuda anlaşmaya varılan Bruno Pinheiro'nun, başkan Ahmet Nur Çebi'nin onay vermesi halinde Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olması bekleniyor.

Beşiktaş yeni teknik direktörü için gün sayıyor...

Yapılan yönetim kurulu toplantısında yetkiyi alan başkan Ahmet Nur Çebi son kararı verecek. Siyah-beyazlılarda başkan Çebi'nin son sözü sonrasında, yeni teknik heyet çalışmalarına zaman kaybetmeden başlayacak.

Beşiktaş Futbol A.Ş Genel Müdürü Ceyhun Kazancı'nın her konuda anlaştığı Bruno Pinheiro'nun Beşiktaş'a gelmeye hazır olduğu, başkan Çebi'nin talimatı vermesi durumunda Portekizli teknik adamın ilk uçakla İstanbul'a geleceği ve göreve başlayacağı öğrenildi. Siyah-beyazlıların Bruno Pinheiro ile 1,5 yıllık sözleşme için söz kestiği de gelen haberler arasında...

Öte yandan, Sergen Yalçın ile yollar ayrıldıktan sonra takımı çalıştırmaya başlayan U19 antrenörü Önder Karaveli'nin yeni teknik heyette değerlendirilmesi planlanıyor.

beIN Sports