Fenerbahçe başkan adaylarından Aziz Yıldırım, Jose Mourinho ile görüştüğünü seçilmesi halinde Portekizli teknik adamı takımın başına getireceğini açıklamıştı. Ali Koç'un da Jose Mourinho ile temas kurduğu da biliniyor.

Beşiktaş'tan hamle

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel de Mourinho ile görüşme gerçekleştirdiklerini ve Portekizli teknik adamın Beşiktaş'a gelmeyi kabul ettiğini açıklamıştı.

Türkiye'yi düşünmüyor iddiası

İtalyan basınından Sportitalia, 61 yaşındaki başarılı teknik direktörün Türkiye'de herhangi bir takımın başına geçme ihtimalinin oldukça düştüğünü duyurdu.

Suudi ekibiyle anlaşmak üzere

Haberin detayında, yeni bir meydan okumaya hazırlanan Mourinho'nun Suudi Arabistan ekibi Al-Qadsiah'ın yeni teknik direktörü olmaya çok yakın olduğu belirtildi.

Suudi Pro Ligi'ne bu sezon çıkan ve gelecek sezon için önemli bir transfer bütçesi ayırdığı belirtilen Al-Qadsiah'ın görüşmelerde sona yaklaştığı ifade edildi.

Mbaye Diagne'nin hocası olacak

Jose Mourinho'nun Al Qadsiah'ın teklifini kabul etmesi halinde Galatasaray'ın eski futbolcusu Mbaye Diagne'nin hocası olacak. Ülkemizde Kasımpaşa, Galatasaray ve Fatih Karagümrük formaları giyen Senegalli futbolcu Suudi ekibine sezon başında transfer olmuştu. 32 yaşındaki futbolcu bu sezon 31 maçta 24 gol ve 3 asistlik performans sergiledi.

Kaynak: Ajansspor