Beşiktaş'ta Ankaragücü maçında şiddet eğilimi gösteren taraftara engel olduğu için ceza alan ve itiraza rağmen cezası onanan Josef De Souza'dan flaş bir açıklama geldi.

Beşiktaş ikinci başkanı Engin Baltacı ile birlikte yaptığı basın toplantısında gözyaşlarını tutamayan Josef, basın toplantısı sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Josef'in paylaşımı şok etkisi yaratırken, Türkiye'yi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren yıldız oyuncunun Türkiye'den ayrılacağına dair sözleri dikkat çekti.

Josef De Souza paylaşımında,

"Duygusallaşarak ağlamamın nedeni, ailemle görüşmem ve haksız bir ceza aldıktan sonra verdiğimiz karar. Eminim ki buna benzer bir olay yine olacak ve ben de tekrar aynı tavrı sergileyeceğim. Bu sezon elimizden gelenin en iyisini yapıp BEŞİKTAŞ'ı tekrar şampiyon yapmaya çalışacağız. Ancak gelecek sezon için artık burada kalmak bana bu tür bir olay tekrar yaşanırsa aynı tepki vereceğim için kendimi güvende hissettirmiyor. Çünkü biliyorum ki karakterim nedeniyle takım arkadaşlarıma yapılacak saldırganlığı kabul etmeyeceğim ve tekrar ceza alacağım. Bu yüzden kendimi güvende hissetmediğim bir ligde kalamam, bu söylediğimi kalbimi çok acıtıyor olsa bile." ifadelerini kullandı.

İşte Josef'in paylaşımı:

Önder Karaveli'den Beşiktaş sözleri! Önder Karaveli'den Beşiktaş sözleri!

WhatsApp Image 2022-09-10 at 15.21.30

Duhuliye.com