Beşiktaş'ta yerli stoper için girişimler devam ediyor

Beşiktaş Süper Lig'in ilk haftasında Kayserispor ile karşılaştı. Mücadele Beşiktaş'ın 1-0 üstünlüğü ile sonuçkandı. Kartal'a galibiyeti getiren gol Ghezzal'dan gelirken, stoper yetersizliği gol yenmemesine rağmen ortaya çıktı.

Fotomaç'ın haberine göre, gözünü transfere çeviren Beşiktaş'ta ilk hedef stoper takviyesi. Listedeki isimler için girişimler devam ediyor.  Kartal'da listenin ilk sırasındaki isim Kaan Ayhan. İşte transfer gelişmesinin detayları...

“Beşiktaş çok büyük kulüp, 3-0'dan maç vermez” “Beşiktaş çok büyük kulüp, 3-0'dan maç vermez”

Beşiktaş, Kaan Ayhan'dan vazgeçmiyor.

Başkan Ahmet Nur Çebi menajer Ersin Akkan ile görüştü. İtalyanların Kaan için son teklifinin 5 milyon euro + bonuslar olduğunu bildirdi. Beşiktaş yönetiminin de bunun üzerine Sassuolo kulübene Kaan için Gedson benzeri bir teklif yapılacağı öğrenildi.

Yapılması planlanan teklif şu şekilde; İtalyan ekibinin Kaan için son teklifinin 5 milyon euro + bonuslar olduğunu bildirdi. Beşiktaş yönetiminin de bunun üzerine Sassuolo kulübene Kaan için Gedson benzeri bir teklif yapılacağı öğrenildi.

Buna göre 2.5 milyon euro bonservis + sözleşmesine yüzde 50 oranında bir sonraki satış pay maddesi konulacak. Milli oyuncu siyah-beyazlı formayı giymek istiyor. Sassuolo'nun gardının düşmesi bekleniyor.