Geçtiğimiz hafta İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oynanan Türkiye Kupası Final karşılaşmasında, güncelliğini koruyor. Özellikle Trabzon cephesi kaybedilen kupanın şokunu atlatmış değil..

Ya

 İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın: ''Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşması, saha içi yerine saha dışı olayların daha çok konuşulduğu bir müsabaka oldu'', dedi. İYİ partili vekil Beşiktaş yöneticisi Kadir Kılıç'ın harketini meclise taşıyarak sert dille eleştiren Aydın, 'İsmini anmaktan zül duyacağım şahsın yapmış olduğu seviyesiz ve karaktersiz hareketler, ne sportmenliğe nede Beşiktaş camiasına, yakışmamıştır'' ifadelerini kullanan Aydın konuşmasına şöyle devam etti:

Mec

''Beşiktaş camiasında bırakın yöneticiliği taraftar bile olamayacak bu şahsın, Türk futbolundan acilen soyutlanması gerekmektedir. Beşiktaş gibi duruşu ve vizyonuyla örnek teşkil eden bir kulübün, gerekli adımları atacağından şüphe duymuyorum,'' dedi.