,YAKIN ZAMANDA GÖRÜŞME YAPACAK

Juventus'tan bir gazeteciyi tehdit ettiği için kovulan İtalyan teknik adam Massimiliano Allegri ile ilgilenen siyah beyazlıların, deneyimli hoca için tüm şartları zorlayacağı öğrenildi. Yakın zamanda başarılı hoca ile görüşme gerçekleştirecek olan Arat'ın şartların uyması halinde Fenerbahçe'nin Jose Mourinho hamlesine böyle karşılık vermesi bekleniyor. Kartal bu hamle ile taraftarların tepkisini dindirmek istiyor.

JUVENTUS'TA 1 KUPA KAZANDI

2021'de Juventus ile 5 yıllık sözleşme imzalayan Allegri, siyah- beyazlılara yalnızca bir İtalya Kupası kazandırdı.

Transfermarkt verilerine göre; Mayıs 2021'de ikinci dönemine başlayan Allegri, üç yıl içerisinde takımının başında çıktığı 149 maçta 1,84 puan ortalaması elde etti.

KARPIN VE BOMMEL SÜRPRİZİ!

Beşiktaş'ta teknik direktörlük koltuğu için düşünülen diğer isimler de ortaya çıktı. Rus gazeteci Ivan Karpov'un haberine göre Beşiktaş, Valeriy Karpin ve Van Bommel ile ilgileniyor. Habere göre Beşiktaş, Rostov ve Rusya Milli Takımı'nı çalıştıran Valeriy Karpin ile 3 milyon euro maaş karşılığında anlaşabilir. Valeriy Karpin, Rostov ve Rusya Milli Takımı dışında Spartak Moskova, Mallorca, Torpedo Armavir takımlarını çalıştırdı. Siyah-beyazlıların talip olduğu Mark van Bommel ise şu anda Belçika Ligi'nde Royal Antwerp'i çalıştırıyor. Van Bommel'in 2025'e kadar sözleşmesi bulunuyor. Bommel daha önce PSV ve Wolfsburg'u çalıştırdı.

(Fotomaç)