Spot yazarı Bülent Timurlenk, yazısında, " Giresun'dan 4 gol yemek, Kasımpaşa'da beraberliğe razı olmak Yalçın'a olan güven duygusunu paramparça ediyor" dedi.

Larin bin pişman Larin bin pişman

Spor yazarı Bülent Timurlenk, Sabah'taki yazısında Beşiktaş'ın son durumunu değerlendirdi. Timurlenk'in yazısı şöyle: İmza törenine 20 bin kişinin geldiği bir Beşiktaş efsanesi Sergen Yalçın. İki kupalı sezonun ardından ne o ne de biz elbette Beşiktaş'ın bugün bulunduğu noktayı tahmin edemezdik. 3-0'dan 3-3'e gelen Adana Demirspor maçından beri ne takımın ne de hocanın psikolojisi düzeldi. 
Altay ve Ajax maçlarının olduğu günleri çok sayıdaki sakatlıklarla açıklayabiliriz ama Beşiktaş maçına kadar ligde 8 gol atmış Giresun'dan 4 gol yemek, ligin yine sorunlu takımlarından Kasımpaşa karşısında baskı yiyip beraberliğe razı olmak elbette sonsuz kredisi olan Sergen Yalçın'a olan güven duygusunu paramparça ediyor. 

"Hep bir önündeki maçı kazanırsa" ile başlayan cümleler 3 puanla noktalanmadığı için artık karar Sergen Yalçın'da. Kendisinde bu gücü, buluyorsa devam etmeli. Zaten ayrılık kararını da biri verecekse bunu yönetim değil, Sergen Yalçın'ın ta kendisi olacağını düşünüyorum."