Ahmet Akcan;
Beşiktaş seçimlerle birlikte yeni bir başlangıç demişti ama, o başlangıç diledikleri gibi olmadı maalesef. O yüzden bence Van Bronckhorst ikinci fırsat. Yeni bir teknik direktör, dolayısıyla yeni bir başlangıç demek. 

Takım ve kulüp içinde var olan sorunlar artık herkes tarafından biliniyor ve yöneticiler, başta futbol direktörü Samet Aybaba olmak üzere Feyyaz Uçar ile birlikte futbol şubesinde özellikle bütün tedbirleri almaya çalışıyorlar. 

Bu yeni başlangıçta Van Bronckhorst ismi benim içinde heyecan verici bir isim. Oyun felsefesini çok yakından tanıdığım veya çok yakından takip ettiğim teknik direktör olmamasına rağmen, çok kaliteli bir futbolcuydu onu biliyorum.

Teknik direktörlük kariyerinde kayda değer işler yaptı. Özellikle Feyenord ve  Rangers'da Avrupa'da finale kadar gelmiş olması, onun hem saha içi geliştiricilik, hem de yarışmacılık konusunda ne kadar iyi teknik direktör olacağının sinyallerini verdi. Yaşı da henüz daha genç, bence Beşiktaş başlangıç için en azından heyecan verici bir teknik direktör ile yola çıkıyor. 

Temenni ediyorum kadroda var olan sorunlar en kısa zamanda çözülsün ve sezon sonuna kadar bir sene sonra en azından şampiyonluk adayı olacak Beşiktaş'ın temelleri atılsın.

Duhuliye