Turgay Demir'in sözleri şu şekilde:

Talisca’da şöyle bir durum var; Şenol Güneş dün şöyle bir söyleseydi ben Talsica’yı isterim ama kulübün imkanları filan demiş olsaydı ben bu konuyu kapatırdım, bu iş olmasa girmiş derdim. Şenol Güneş dün dalga geçti “bedava gelse alırım” dedi bu çok ciddi bir şey Şenol Güneş çok ciddi istiyor demektir.

Şenol Güneş muhtemelen başkana şöyle demiştir; Del Alli bizim istediğimiz noktaya gelmezse bana devre arasında mutlaka Talisca’yı alman lazım.

Adım kadar eminim mutlaka böyle demiştir.

Şenol Güneş’in Rosier, Del Alli, Masuaku dedik ama iki oyuncudan daha bahsetti. Redmond kritik adam çünkü Ghezzal yok, N’Koudou 20 dakikalık oynuyor.

Redmond ve Del Alli çok önemli Redmond’dan şu açıdan memnun çok çaba sarf ediyor, onu istediği seviyeye getirirse maçların büyük çoğunluğunu çift santrafor oynayacaktır. Cenk ve Weghorst ile 4-4-2 oynayacaktır. Eğer Del Alli’den istediğini alamazsa devre dışısın diyecektir, orta saha Josef Gedson ve Salih’ten oluşacaktır. Gedson’a şut denetecektir. Kanatlarda Redmond ve N’Koudou olacaktır ama arkadan gelen bir sekiz numaranın üzerinde oynaması lazım bu yüzden şut atması gerekmektedir. 

Şenol Güneş’in kafasındaki tek sorun Redmond ve Del Alli’nin ne yapacaklarıdır.