İspanyol basınından Relevo, Beşiktaş'ın Katalan devinden 4 futbolcuyla ilgilendiğini öne sürdü. Bu isimlerin ise; Samuel Umtiti, Sergino Dest, Alex Collado ve Franck Kessie olduğu belirtildi.

SAMUEL UMTITI

Bu isimler arasından Umtiti'nin geçen sezonu Lecce'de kiralık olarak geçirdiği hatırlatıldı. Fransız futbolcunun Barcelona'dan ayrılacağı ancak bu kez gideceği takımın Lecce olmayacağı kaydedildi. 29 yaşındaki futbolcuyla İtalya'dan bazı takımların ve eski takımı Lyon'un da ilgilendiği öne sürüldü.

ALEX COLLADO

Öte yandan Beşiktaş'ın durumu hakkında bilgi aldığı bir diğer isim olan Alex Collado için de Yunanistan'dan ilgi olduğu iddia edildi.

FRANCK KESSIE

Franck Kessie'nin ise bir İngiliz ekibi tarafından oldukça yakından takip edildiği vurgulandı. Kessie'nin yüksek maaşı ve kalma arzusu nedeniyle ayrılmasının kolay olmadığı belirtildi.

SERGINO DEST

Beşiktaş'ın hakkında bir diğer bilgi aldığı isim olan Sergino Dest ise geçtiğimiz sezonu kiralık olarak Milan'da geçirdi. 22 yaşındaki sağ bekin Katalan ekibiyle sözleşmesi 2025 yılına kadar devam ediyor.