"GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR"

Mert Günok gümbür gümbür geliyor performansıyla. Maçın en klas hareketini yaptı o kurtarışla. Geçen haftaki oyunun çok altında kaldı Beşiktaş. Başakşehir daha çok topa sahip olan bir oyun yapısı var. Beşiktaş da ona yaka uydurunca ilk yarı çok keyifsiz bir maç ortaya çıktı.

"SIRTINA ALDI TAŞIYOR"

Çıkış anında kaptırılan toplar, doğru oynandığı zaman gol olma özelliği çok yüksek. Salih çok doğru bir pas attı. Aboubakar klası da ortaya çıkınca golü izledik. Sivas maçında Aboubakar ile bir kişi eksik oynadı demiştim. Şimdi 2 maçtır Beşiktaş'ı sırtına aldı taşıyor. En iyi eleştirmen kendileridir oyuncular için. Kendi özeleştirisini yapabiliyorsa zaten ileriye gider. İlk 3 hafta bildiğimiz oyuncu değildi. 2 maçta kalitesini ortaya koydu.

"LİGİN EN İYİ KADROLARINDAN"

Beşiktaş'ın kadrosu ligin en iyi kadrolarından bir tanesi bana göre. Büyük takımlar her maça kazanmak için çıkar. Camianız bunu bekler. Önümüzdeki sene şampiyonluk yolunda bugünkü performanslar çok önemlidir. Bütün eleştirileri geride bırakan şey bir sonraki maçta alacağınız galibiyettir.

"TEMPODAN UZAKTAYDI"

Beşiktaş takımı tempodan uzaktaydı ama günün sonunda kazanmayı bildi. Oyunun sonlarında fark artabilirdi. Başakşehir istediği neticeye ulaşamadı ve 3 maçtır gol atamıyor ligde. Hafta içi önemli bir maç oynadılar Avrupa'da. Rotasyon yaptı Emre hoca bu yüzden.

"3 MAÇ OYNAMA SEVİYESİNE GELMELİ"

Haftada 3 maç oynayan takımlar en büyük yatırımları toparlanma, yenilenme ve sakatlık sonrası geri dönüşlerdeki atletik performansı.. Bizim takımların da haftada 3 maç oynama seviyesine gelmesi lazım. Çünkü kadro yapılanmasında problem yaşanabiliyor.

Kaynak: Sporx