Sosyal medyada bazı taraftarlar kombine bilet fiyatlarını pahalı bularak tepki gösteriyor.

Bu fiyatlar ayarlanırken belli ki  döviz kuru baz alınmış, ama maalesef taraftar döviz kazanmıyor. Bu rakamlar şu kriz ortamında insanları çok zorlar.

Stadın   her yerde kamera olmasına rağmen , cezaların  kişisel olması gerekirken, binlerce insan etmediği küfürden   2-3 maçtan birini ceza alıp zorunlu olarak maç kaçırırken neden bu fiyatlara kombine alsın?

Bizim taraftarımız zengin taraftar gurubu değil kombine fiyatlarını   yönetimimiz belirlerken buna düşünüp ona göre  fiyat belirlemeliydi.  Euro bazında da artış yapılmış durumda bu da çok normal değil. 

Moda Deniz Kulübü gibi  fiyat çekilmemeli, tekrar eskiye dönülmelidir, halkın içine inilmeli ki ; kapalı çarşıda ki çırak’da gelsin, kendi ve ailesi için hayat mücadelesi veren çoluğuna çocuğuna ekmek götüren memur da  gelsin , gelsinler ki ; sahada şartlar kötüye giderken maçı çevirmek için hayatın savaşını vermiş insanlarla bir bağ kurulsun ve takım maça ortak olsun , bu duygu birleşmesi olmaz ise ; sen bu fiyatlarla o mecrada  kolunda pahalı saati ,  üstünde Lacoste   marka montuyla gelen adamı bağarttıramazsın … 

Taraftar olarak  Beşiktaş Jimnastik Kulübünde bir sözüm olsun , bu düzeni değiştireceğine inananlar için şuan fırsat,yakında o da artacak bu fırsatı kaçırmayın   kongre üyelik fiyatları kombineden şuan için daha ucuz kulübe üye olun .

Evet Beşiktaş'ın borcu çok, bu borcu da taraftar yapmadı.Beşiktaş'ın borcunu  kim yaptı, kim bu kadar faiz yükü altına soktu ise bu paraların hesabı ona sorulmalı.

Bunun yanında ekonominin  bu hale gelmesi tabii ki  yönetimin kabahati değil. Bundan sonra  yönetimler futbolcu alırken futbolcu satarken dikkatli olmalı .  

Rahmetli Süleyman Seba bu kulübe cebinden para vermiyordu ama kulübü borçsuz yönetebiliyordu çünkü Beşiktaş kulübü kimsenin rant yeri değildir.  Sayın Ahmet  beyi  eleştirmiyorum  elinden geldiği kadarda iyi yönetmeye çalışıyor, hala kulübü bu hale getirenlerden hesap soramadı  , bencillik yapmıyoruz biz yıllarca bu Beşiktaşa destek verdik her maçına gittik 15 sene şampiyon olamadı bu kulüp ama biz  küsmedik yine her maçına gittik.