Duhuliye.com'un Beşiktaş kulübü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, geçen sezon kombine sahiplerine olan satış, 11 Temmuz Salı akşamı  23:59 itibariyle sona eriyor. Şu ana kadar yapılan satış adedi 11.000, geçtiğimiz sezon aynı süreçte yapılan kombine satış sayısı 7.300 adetti.

Beşiktaş yönetimi şu ana kadar olan satış sayısından memnun. Bu sezon kombine satış sayısını 20.000 ile sınırlama kararı alan yönetimin, geçtiğimiz sezon stat doluluk oranını göze alarak, kalan koltukları maç öncesi biletli satacak. Beşiktaş yönetimi daha fazla kar etmek amacıyla böyle bir yolu tercih ettiği öğrenildi.

Avrupa maçları kombinelere dahil olacak mı?

Taraftarların en çok merak ettiği konuların başında, satın alınan kombinelerin Avrupa maçlarını kapsayıp kapsamayacağıydı. Beşiktaş yönetimi bugün yapılan toplantıda, ön eleme maçlarının dahil edilebilmesi konusunu tartışıyor, ancak henüz alınmış kesin bir karar yok. Beşiktaş ön eleme maçlarında 3 iç saha maçı oynamayı planlıyor, bu iç saha maçlarının kombinelere dahil olup olmayacağına dair kararın kısa bir süre içinde taraftarlarla paylaşılacağı bildirildi.

Duhuliye.com/özel haber