İtalyan ekibi Verona'da forma giyen Koray Günter'in adı bir süredir Beşiktaş ile anılıyor.

Efsaneden büyük sitem: "Yapma Valerien Ismael!" Efsaneden büyük sitem: "Yapma Valerien Ismael!"

Futbolcunun transfer planıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Günter'in Beşiktaş'tan bir talebi ise siyah-beyazlılar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

BEŞİKTAŞ YÜKSEK MALİYET İSTEMİYOR

Hellas Verona'nın yüksek bonservis istemesi hem de futbolcunun talepleri Beşiktaş yönetimini şaşırttı. Beşiktaşlı yöneticiler, sözleşmesi sezon sonunda bitecek oyuncu için yüksek bir bedel ödemek istemiyor. Futbolcu Beşiktaş'tan 1.2 milyon euro talep ederken, siyah-beyazlılar ise 1 milyon euro civarında bir bedel önerdi.

OYNAMA GARANTİSİ İSTEDİ

Daha önce Galatasaray'da da 50 maça çıkan 28 yaşındaki futbolcunun, ilk 11'de oynama garantisi istemesi ise Beşiktaş yönetimi tarafından hoş karşılanmadı.

VALERIEN ISMAEL'İN TALEBİ

koray_gunter_besiktasi_3d333_800

Valerien Ismael'in stoper transferinin bitirilmesini talep etmesi ve defans oyuncusu olmayan Necip Uysal'ın bu pozisyonda zorunlu olarak oynaması yönetimi hızlı hareket etmeye zorluyor.

BU SEZON KAÇ MAÇTA OYNADI?

Beşiktaş yönetimi kısa süre içinde stoper eksikliğini giderecek. Listede yer alan ancak; şu anda transferi zor görünen Koray Günter bu sezon Verona'da 4 maçta 360 dakika süre aldı ve 1 asist yaptı. Koray Günter, geçen sezon ise 31 maçta 1 gol kaydetmişti.

Kaynak: Sporx