Ilgaz Çınar;

Kuzyaev izlerken izlenim şu idi bir altı numara değil ama rakip ceza sahasına çok çok iyi boş koşular yapabiliyor, çok çok iyi hareketlenen pas alışverişide çok kötü olmayan, tek handikapı tek ayağının güçlü olması, zayıf olan ayağını çok iyi kullanamaması gibi özellikler var. 

Şenol Güneş, Gedson'un Galatasaray karşısındaki oyunu oynayabilecek oyuncu. Sürekli topsuz bütün koşuları arayabilen, top kendisine geldiğinde tehlike yaratabilen, bir oyuncu Rusya milli takım kaptanı. Rusların o klasik soğukluğundan uzak, daha cana yakın izlenimleri veriyor. Beşiktaş taraftarının seveceği bir profile sahip. 

Beşiktaş'ın oluşturacağı rotasyonda doğru ana parça mıdır? o rotasyonda güveneceği gözü kapalı oyanatabileceği bir isim. Kondogbia ve Kuzyaev çok farklı oyuncular. Kondogbia şu an tamamen bir altı numara olmuş, top kazanma ve kaybetmeme canavarı haline gelmiş. Eğer Kondogbia olur ise o zaman Şenol Güneş güveneceği net bir alt ınumara önüne Kuzyaev, Gedson, Salih Uçan gibi benzer eklemeleri görebileceğimiz belki de bir on numaranın olacağı bir takım haline gelecek Beşiktaş.