Sırp futbolcu, Al Nassr'a gidiyor.

Beşiktaş ile sözleşmesinin son senesini kadro dışı olarak geçiren, Bodrumspor'un transfer etmek istemediği Ljajic için sürpriz bir takım gündeme geldi. Gazeteci Nicolo Schira, kadrosunda Anderson Talisca, Vincent Aboubakar, Luiz Gustavo gibi isimlerin yer aldığı Al Nassr'ın Adem Ljajic ile sözleşme imzalamak istediğini duyurdu. Ljajic'in eski teknik direktörü Rudi Garcia'nın da Al Nassr'da çalışmasının da bu transfer için olumlu bir artı olacağı ifade edildi.

LJAJİC KİMDİR?

Atiba formaya talip Atiba formaya talip

Adem Ljajic 29 Eylül 1991 yılında Sırbistan'da Müslüman ağırlıklı bir nüfusun yaşadığı Yeni Pazar ilçesinde dünyaya geldi. 2016- 2018 yıllarında Torino'da forma giyen Adem Ljajic Torino forması ile çıktığı 61 maçta toplam 16 gol attı. Burada başarılı bir performans sergileyen Adem Ljajic Torino'daki futbol kariyerinin ardından 2018 yılında Beşiktaş'a transfer oldu.
Adem Ljajic 2019- 2020 sezonunda 6.5 milyon Euro transfer bedeli karşılığında Beşiktaş'a transfer oldu. Futbolcunun Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşmesi sona ererken, Sırp oyuncu Beşiktaş'tan sezonluk 3.5 milyon euro gelir elde etti. 

Duhuliye.com