Gaziantep teknik direktörü Marius Sumudica, Beşiktaş teknik direktörlüğü için Mircea Lucescu'nun adının anılmasına tepki gösterdi.

LÜCESCU HASTA MI?

Romanya'da hastalık yüzünden tedavi gören Lucescu'nun çok fazla düşünemediği ve söylediklerini netleştiremediği iddialarına cevap verdi.

* Evet dedikodular var, söylentiler var. Sana tam olarak söyleyemem. Çözüm olacağı söyleniyor. İyileşecek. Mircea ile konuşuyorum ve inanın kafası bazen benden daha net.

LUCE EMEKLİ OLMAYI DÜŞÜNMÜYOR

Dinamo Kiev'den ayrıldığını açıklayan Mircea Lucescu, sağlığı elverdiği sürece futbola devam edeceğini açıkladı.

* Sağlığım devam etmeme izin verirse devam edeceğim. Futbol olmadan benim için hayat olmaz. Emekli olabileceğimi bir an bile düşünmediler. Torunlarım var, torunlarımın çocukları var. Bir süre sonra aklım yeniden futbola kayacak. Kendimi yine futbola dönecek şekilde hazırlayacağım.

BEŞİKTAŞ İÇİN ADI GEÇİYOR

Lucescu'nun adı Beşiktaş'la anılmaya başlandı. Başkan Hasan Arat'ın Samet Aybaba'yı bu konuda araştırma yapması için görevlendirdiği iddia edildi. Ancak şu ana kadar bu iddiayı doğrulayacak hiçbir bilgiye ulaşılamadı. Sadece Sergen Yalçın'ın teknik direktör olması durumunda Rumen hocayı sportif direktör olarak istediği gündeme gelmişti. Ancak Sergen'in de siyah-beyazlılarda göreve gelmesi şu aşamada imkansız gibi görünüyor.

fotospor