''Beşiktaş yüksek transfer yapmıyor gibi görünüyor ama harcadığı paraya baktığınız zaman Emre Can'a, Kerem Atakan’a, Dele Alli'ye, Amir'e vs bir sürü orta saha oyuncusuna, bir sürü para veriyor. O zaman dönüp dolaşıp aynı şeyi söylüyoruz, bu harcadığın paranın yarısına Talisca'yı getirebilirdin. Talisca'nın yaptıklarını biliyorsun, kapasitesini biliyorsun, o zaman getir Talisca'yı. Hep diyorlar ya Talisca çok para istiyor diye, bakıyoruz istediği rakamlara, evet çok para istiyor, ama Beşiktaş’ın o parayı verecek gücü yok diyorsun, ona da okey, sonra bir bakıyorsun üç kişiye ortasahada 10 milyon 12 milyon Euro para harcanmış. O zaman demekki verecek paran var.


Biz de hep 12-13 transfer yapalım rahatlayalım kafası var, 13 transfer yapmak çok büyük bir şey. Avrupa’daki takımlara bakıyoruz Arsenal’i, Manchester City vs üç tane dört tane transfer yapıyor. 
Beşiktaş şampiyon oldu, ardından 10 tane oyuncu aldı, oyuncu transfer etmek yöneticilerin hobisi olmuş. Transfer yapmayı seviyoruz, transfer şampiyonluğu diye bir şey var, geçen bir yerde dinledim, sanırım Mehmet Demirkol'du ''şampiyon olunca bir hafta konuşuluyor, transfer yapılınca aylarca konuşuluyor'' dedi, çok doğru. Biz de bir transfer deliliği var, transfer için taraftarlar çıldırıyor, yöneticiler de maalesef bunun peşine düşmüş vaziyette. Ancak kulüp yöneticisi ile taraftarların farklı olması lazım, yönetici taraftar gibi düşünemez.