En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Marrone'nin olduğu yerde bu kadar sakatlık normal değil"

Genel 20.09.2021, 23:00

VOLE yorumcuları Serdar Ali Çelikler ve Ali Ece, Beşiktaş gündemini değerlendird.

Ali Ece ve Çelikler, Antalyaspor maçından önce Beşiktaş'taki sakatlıklara değindi.

Beşiktaş'ın kondisyoneri Stefano Marrone'nin alanında uzman olduğunu belirten ikili, Marrone'ye rağmen bu kadar sakatlığın adale sakatlığı değil, darbeye bağlı sakatlıklar olduğunu sözlerine ekledi.

Ardından Antalya maçı analizine geçen ikili, maçı çeviren hamle olarak Atiba'nın stopere, Josef'in yeniden orta sahanın merkezine geçişini gösterdi.

Ali Ece, Atiba'nın stoperdeki perforrmansını "38 yaşında Süper Lig ölçeğinde bir Van Dijk performansı" olarak niteledi.

Duhuliye.com

Yorumlar (17)
Rumuz:
Misafir-4651931 9 ay önce
TFF vodafonu acil kapatın başka sakat olmasın kripto para paeşinde koşanlar mutlumusunuz çimlere baktırmayın daha
Misafir-2904468 9 ay önce
SAÇ'ın programını izledim. Ali Ece ısrarla sakatlıkların darbeye bağlı olduğunu söylese de SAÇ ısrarla konuşmaya devam etti. Beşiktaş'ın sakatlıkları, Vida, Nkoudou, Necip darbeye bağlı, Mehmet Topal sadece adele problemi. Umut Meraş milli takım kampında sakatlandı. Texeira'da aceleci olduğundan. Marrone'nin bir kabahati yok. Maksat laf olsun işte..
Mobil-15645 9 ay önce
Ali Ece, Atiba'nın stoperdeki perforrmansını "38 yaşında Süper Lig ölçeğinde bir Van Dijk performansı" olarak niteledi. dogru lafa ne denir. Van dijk'te sakatken baya uzun zaman zorlanminsti yürümekte.
Mobil-54171 9 ay önce
Kondisyonerimizi fb 'ye gönderme taktiklerini ne biz taraftarlar yeriz, ne Sergen hoca yer, ne de yönetim. Geçen sezonki başarımızda, en büyük paylardan birisi Morreno 'ya aittir. Sakatlıkların üç nedeni var. Birincisi futbolcuların aşırı kazanma hırsı ile çok koşması, gereğinden fazla atraksiyon içinde olmaları. İkincisi ise, hala saha zeminlerinin düzeltilememiş olması. Üçüncüsü ise kadro çok geniş. Bu nedenle, ilk 11 e girmek artık çok zorlaştı. Futbolcular ilk 11 e girmek için aşırı gayret sarfediyorlar.
Mobil-69230 9 ay önce
Topal'ın kasığı da karate yaparken darbeden sakatlandı.
Kerketenkele Musti 9 ay önce
Son mac mayis 11 de oynanmis. Stad bakimindan sorumlu kimse fatura ona kesilmeli. Patates mi ekti plaj mi yapti her macta kumlari gormuyor musunuz?
Misafir-7369763 9 ay önce
Maalesef cok haklisin. Dortmundun antrenörü kötü bir zeminde iyi mac oynadik dedi. Hic mi hic yakismadi. Illa biryerlerde amatörlük yapacagiz. O kadar paralarin döndügü yerde neden sahalar prötesyonellere teslim edilmez anlamiyorum.
Mobil-26032 9 ay önce
Zemin kötü tempo yu kaldıramadık olmuyor . Takım yaş ortalaması yüksek bide mevcut oyuncularımızın hepsinin ciddi sakatlık geçmişleri var fazla zorlamaya gerek yok bence
Misafir-6577021 9 ay önce
Şampiyonlar ligi koşu mesafelerine çıkarmaya çalışıyorlar takımı oyuncular kendilerini zorladığı için sakatlık ihtimali artıyor. Kapanıp kontra oynasak daha mantıklı olur gibi.
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.