Geçtiğimiz sezon Galatasaray’ın sportif danışmanlığını da yapan şu an ise Paris Saint-Germain Sportif Direktörü olan Luis Campos, Kylian Mbappe’nin takımdan ayrılacağına dair çıkan iddiaları net bir dille reddetti.

Campos, iddiaları yalanladı 

Temmuz ayında PSG’de sportif direktörlük görevine getirilen Portekizli Luis Campos, 23 yaşındaki yıldız isim hakkında çıkan bu iddiaları katıldığı bir TV yayınında reddetti.

Bize ayrılmak istediğini söylemedi

İşte Campos'un yapmış olduğu açıklamalar:

“Her gün bazı iddialar ortaya çıkıyor. Kylian’la her gün beraberim ve bana veya başkana hiçbir zaman ocak ayında ayrılmak istediğine dair bir şey söylemedi. 

İddialar asılsız 

“Bu söylem oyuncunun kendisinden çıkmadığı için reddetmek için buradayım. Kylian Mbappe ocak ayında PSG’den ayrılacağına dair hiçbir şey söylemedi. Bunun hakkında hiç konuşmadık. Bu çok açık.”

Adı birçok Avrupa kulübüyle anılıyor

Paris Saint-Germain’in yıldız ismi Kylian Mbappe’nin ara transfer döneminde takımdan ayrılmak istediğine dair çıkan iddiaları Avrupa basınında geniş yankı uyandırıyor. Real Madrid, Liverpool gibi birçok büyük kulübün Mbappe ile ilgilendiği konuşulanlar arasında.

Neymar’ın gitmesini istiyor 

PSG’ile 2025 yılına kadar yeni sözleşme imzalayan ve takımda bazı hak taleplerinde bulunan Mbappe, takım arkadaşı Neymar’ın gitmesini istiyor. PSG yönetimi bu sorunu çözemediği takdirde Mbappe’ nin ayrılacağı söylenenler arasında. Ayrıca, iki yıldız arasındaki sorunlar sebebiyle takım içi arkadaşlıklar da PSG için istenilen durumda değil.

Konuşulanlar Mbappe’yi etkilemiyor

Genç yıldız ise hakkında çıkan haberleri dikkate almadığını dün akşam oynanan Benfica mücadelesinde göstermiş gözüküyor.Dün akşam oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması dördüncü hafta maçında PSG ve Benfica 1-1 berabere kalırken mücadelede PSG’nin golünü ise Kylian Mbappe kaydetti.

Ajansspor