Mehmet Demirkol'un açıklamaları şöyle:

“Aboubakar’ın golü çok acayip. Ters ayak, ayak içi ve topu kontrol edip vurabilecekken tekte vurdu. İcardi’nin Sivasspor maçında attığı gollerde vurmak zorunda ama Aboubakar’ın öyle bir durumu yok. Ayak üstüyle vurmuyor bide ayak içiyle vuruyor. Aboubakar çıldırmış.” dedi.

"BEŞİKTAŞ'TA MERT VE ABOUBAKAR ÇOK ŞEYİ DEĞİŞTİRDİ"

“Beşiktaş’ta Mert ve Aboubakar çok şeyi değiştirdi. Beşiktaş, Şenol Güneş geldikten sonra ligin 2.si oldu. Şenol hoca ile hiç konuşmadım ama orta sahadan hiç memnun değildir. Oyunculardan teker teker memnun ama organizasyondan mutlu değildir. Kalecisi çok iyi olan bir takımda 9 defa geriye düşüyorsan bunun sebebi orta sahadır. Beşiktaş’ın orta sahasında çok iyi 3 oyuncu olmasına rağmen tam teşekkürlü olamadı.” dedi.

"BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLUK YARIŞI İÇERİSİNDE OLSAYDI BU KARARI HIZLI VEREMEZLERDİ"

“Şenol Güneş, Jorge Jesus’un ‘Sportif gerçekliği yok.’ cümlesini açık bir şekilde anlattı. Süper Lig hukuka aykırı değil yani her şey yasal. Süper Lig adil mi? Sorusuna değil yanıtını vermiştik. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın durumu aynı olmasaydı bu karar verilebilir miydi? Muhtemelen veremezdin. O zamanlar Beşiktaş şampiyonluk yarışına giremez diye bakıldığı için bu karar hızlı verildi. Şampiyonluk yarışında Beşiktaş olsaydı eğer bu kararı bu kadar hızlı veremezlerdi.” dedi.