Siyah beyazlıların efsane futbolcularından, "Şifo" lakaplı spor adamının sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

"Beşiktaş ile ilgili hedefler hiçbir zaman bitmez"

Özdilek, "Beşiktaş ile ilgili hedefler hiçbir zaman bitmez. O dönemin jenerasyonunun hepsinde vardır bu. Herkes der ki; saha içi olmaz mı, saha dışı saha içi kadar kıymetlidir. Beşiktaş'ın hangi platformunda olursanız olun.

"Benim böyle bir planlamam var"

Oraya emek veren herkesin de hakkıdır diye düşünüyorum. Benim böyle bir planlamam var. Ama bugün itibarıyla çok erken. Onun için biraz içeri girip biraz benimsemek biraz oraları koklamak gerekiyor" dedi.

Serdal Adalı: "Mehmet Özdilek iletişimde çok faydalı olacak"

Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, Mehmet Özdilek ile ilgili yaptığı açıklamada, "Mehmet Özdilek, hem yönetimle futbolcuların arasındaki iletişimi kurmasında hem de hoca ile futbolcular arasındaki iletişimde çok faydalı olacak.

"Futbol bilgisine güveniyorum"

Mehmet Özdilek hocamın futbol bilgisine güveniyorum. Gerçek anlamda bir sportif direktörlük yapması için elimden gelen desteği vereceğim" ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş'ta başkanlık seçimi ne zaman?

Beşiktaş'ta Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararıyla birlikte başkanlık seçimi 26 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek. Belirtilen tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde 3 Aralık tarihinde kongrede çoğunluk sayısına bakılmaksızın seçim yapılacak.

İki aday yarışacak

Hasan Arat'ın ardından son olarak başkan adaylığını açıklayan Serdal Adalı ile birlikte seçimde yarışacak iki aday bulunuyor.

Kaynak: Ajansspor