''BUGÜNÜN SEVİNDİRİCİ YANI''

"Bugünün sevindirici tarafı genç oyuncuların bireysel anlamdaki performansları oldu. Geçen haftaya göre oyuncuların biraz daha saha içindeki coşkusu, maç içinde kulübe de oyuncularının yüzünün gülmesi vardı. Bunlar çok önemlidir futbolda.

''ŞIMARMADAN DEVAM ETMELİ''

"Semih Kılıçsoy bu yaşta bu performans büyük takdir hak ediyor. Kesinlikle şımarmadan devam etmesi gerekiyor."

''YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATI''

"Santos hocaya biraz zaman vermek lazım. Şu ana kadar yaptıkları yapacaklarının teminatı gibi görünüyor. Son 14 senede kulüp takımı çalıştırmasa bile milli takım performansı Beşiktaş camiası için en doğru tercih."

''KARA BULUTLAR YUMUŞADI''

"Beşiktaş camiasının üzerindeki kara bulutlar hocanın gelmesiyle birlikte biraz daha yumuşadı. Enerji olarak camiaya o enerjiyi verdi."

''ARTIK OYUNCULAR FARKINA VARACAK''

"Hocanın tribünde olması, Beşiktaş'ın bu başlangıcı bir önceki süreç gibi olmayacağını gösterdi. Oyuncular da sıranın kendilerine geldiğinin farkına varacaklardır."

''ABOUBAKAR, ROSIER İLE GÖRÜŞECEK''

"Hoca, Aboubakar ile görüşecekmiş. Santrfor isteği de olacak gibi görünüyor. Aboubakar ile görüşme önemli olacak. Ayrıca Rosier ile de görüşülecek."

''EN ÖNEMLİ MESAJ''

"Hocanın verdiği en önemli mesajlardan birisi 'Saha içi ve dışında takım disiplini benim için çok önemli' diyor. Bu çok önemli bir şey."

''ALMAK İÇİN OYUNCU ALMA''

"Bailly ve Onana gitti. Yabancı sayın düştü. Şu an iki yabancı oyuncu alma hakkın var. Ama almak için almanın da bir önemi yok. Doğru transfer olmayacaksa almayacaksın."

"ASIL KRİZ KANAT DEĞİL''

"Beşiktaş'ın ilk tercihi bana göre kanat transferi değil. Daha büyük öncelikleri var. Beşiktaş'ta asıl kriz kanat oyuncuları değil."

Duhuliye.com