''ÜRETEMEYEN BİR TAKIM''

"Beşiktaş'ta tempo, istek, arzu evet var. Ama reel olarak bakıldığında yine o eski alışkanlıkları, üretemeyen Beşiktaş takımı vardı."

''O GOLÜ HER SANTRFOR ATAMAZ''

"Icardi çok tecrübeli bir oyuncu. Çok zor bir golü, çok kolaya çevirdi. Onu her santrfor atamaz. Bu gece yine Icardi'nin gecesi oldu."

''DOĞRU BİR DEĞİŞİKLİKTİ''

"İkinci yarı Chamberlain, Masuaku değişikliği topun Beşiktaş'ta kalmasında önemli etken oldu. Doğru bir değişiklikti. Kısa bir sürede olsa böyle deplasmanda puan alır mıyım düşüncesi yarattılar.''

''ZORLAMANIN BİR ANLAMI YOK''

"Beşiktaş'ın yediği ilk gol çıkarken kaptırılan top. İkinci yarıda penaltı verilip iptal olan pozisyon yine aynı şekilde gereksiz çıkarken kaptırılan top. Bir şeyler sahada olmuyorsa onu zorlamanın bir anlamı yok. Bazen dersin ki, çıkın uzun oynayalım. Bir kez uzun oynadı ve Beşiktaş gol attı."

''İÇ AÇICI DURUM DEĞİL''

"Arada 9 puan fark çok ciddi bir fark. Fenerbahçe'nin de kazandığını düşünürseniz 12'lere gidiyor. Dokuzuncu haftada bu kadar geri kalmak çok iç açıcı durum değil."

''BİR ŞEKİLDE ÇIKIP ALIYOR MAÇI''

''Okan hocayı kutluyorum. Ne olursa olsun, nasıl oynarsam oynayayım kazanan bir takım yarattım diyebiliyordur. Galatasaray iyi de oynasa kötü de oynasa kazanıyor. Bir şekilde çıkıp alıyor o maçı.''

''BU ADAMLAR NİYE YOK?''

"Bu kadar transfer yaptın. Chamberlain neden oynamıyor, Onana yok, Rebic yok. Bu adamlar niye yok?"

''SKORLA BİRLEŞTİRMENİZ LAZIM''

"İyi oynayıp kendi hatalarından gol yiyip mağlup olan bir takım var. Beşiktaş'ın içerideki sorunlarını takım halinde halletmesi gerek. Bu haftada bu kadar puan geride kalmanız normal değil. İyi oynarsınız ama skorla birleştirmeniz lazım."

Duhuliye.com