"HOCAMIZA AŞİNAYIZ"
"Yoğun bir şekilde başladık hocamızla. Antrenman metoduna aşınayız Şenol Güneş'e. Her gün çift antrenman yapıyoruz. Bütün oyuncular yorgun. Önemli olan resmi maçlara en iyi şekilde hazırlanmak. "

"DÜNYA KUPASI'NDA KALECİLER ÖNE ÇIKTI"
"Uzun bir sakatlıktan sonra takıma dahil oldum. İlk kez bu kadar büyük bir sakatlık yaşadım. Benim için de kolay değildi. İlk hazırlık maçımızı galibiyetle kapattık. Kazanmayı alışkanlık haline getirmek istiyoruz. Dünya Kupası sonrası bana göre asıl zorlu maçlar şimdi başlıyor. Biz en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Dünya Kupası'nda kaleci performansları ön plana çıktı."

EN BEĞENDİĞİ KALECİ
"Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Meslektaşım olduğu için isim vermeyeyim. Hepsine başarılar diliyorum."

"ALTYAPI SORUNUMUZ VAR"
"Ülkemizde altyapı sorunu var. Altyapıların imkanları biraz kısıtlı. Ben de bunu gördüm. Saha şartları, yemek ve ulaşım şartı, her oyuncunun maddi anlamda eşit olmaması gibi sıkıntılar var."

MİLLİ TAKIM'A DAVET
"Başakşehir'de de oynadım. Orada bir taraftar desteği yoktu. Beşiktaş'tan ilk teklif geldiğinde camiayı da arkama alıp tekrar Milli Takım'ın vazgeçilmezi olabileceğimi düşünerek geldim. Talihsiz bir sakatlık geçirdim ama şu an tekrar elimden geleni yapacağım."

SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİ
"Oyun içinde birçok değişkenlikler yaşanabiliyor. Maç bir sistemle başlıyor. Önemli olan oyuncuların verdiği tepkidir buna. Ülkemizde çok teknik oyuncular var. Oyuncuların verdiği doğru tepkiler benim için sistemden daha önemli."

"ŞENOL GÜNEŞ'İ ÇOK SEVİYORUM"
"Hocamı çok seviyorum. Aramız çok iyi. Bazen bize sinirleniyor. Söylediği şeylerin yapılmasını istiyor. Bazen de yapamıyoruz. Bize kızıyor ama bunu bizim iyiliğimiz için yaptığını biliyorum. Milli Takım'da da beraberdik. Avrupa şampiyonasının grup aşamasında iyi bir senaryo yazdık ama pandemi çıktı. O şampiyonayı o sene oynayabilseydik çok farklı olabilirdi. Onun istediklerini yapabilirsek iyi. İnşallah burada uzun yıllar şampiyonlular yaşarız."

"TEKLİFLER ALMIŞTIM"
"Avrupa'da oynamak her zaman hedefimde vardı. Buna yaklaştığım bir dönem de vardı. Başakşehir'de oynarken pandemiden önce İngiltere'den 1-2 kulüp benimle ilgilenmişti. Üstü kapalı bir görüşme oldu. Sezon sonu için görüşülecekti. 39-40 yaşına kadar oynamak istiyorum ama sakatlık yaşamamak da önemli. Sakatlık yaşamazsam 6-7 sene daha oynarım."

"TARAFTARLAR FUTBOLDAN ANLIYOR"
"Taraftarımız futbol bilen bir taraftar. Sosyal medyadan gördüğümüz kadarıyla futboldan anlıyor. Bize desteklerini veriyor. İkinci yarı da bize destek vereceklerinden şüphem yok. İçerideki maçlarda puan kaybına tahammülümüz yok. Ben de kendi adıma daha iyi olmak için çalışıyorum. Umarım onlara şampiyonluk hediye edebiliriz."