Metin Tekin:

“Beşiktaş’ın Kayserispor’a karşı oyunu çok yetersizdi. Beşiktaş’ın bu oyunu aklıma şu soruları getirdi. Fernando Santos bu oyunu seyrettirecek mi yoksa sonuç alacak mı? İdeali ikisi ama Santos bir tanesinden vazgeçecekmiş gibi geldi. Semih Kılıçsoy neden santrafor görevine devam etmiyor? Santos, Semih Kılıçsoy’u neden santrforluktan uzaklaştırıyor? Sayın Hasan Arat ve Samet Aybaba’da görecekler. Taraftarlar oyunda talep edecekler. Beşiktaşlı taraftarlar bu Beşiktaş’tan daha iyi bir Beşiktaş istemiyor. Beşiktaşlı taraftarlar, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin maçlarından daha keyif verecek, seyir zevki yüksek ve onlarla yarışabilecek bir Beşiktaş istiyor. “dedi.

"AL-MUSRATİ'NİN MALİYETİ ACABA DEDİRTİYOR"

“Sezon başında Beşiktaş’ın belli yerlere değil herhangi bir yer için bile transfer etmesi gerektiğini söylemiştim. Fenerbahçe gibi kısa vadeli transferler değil, Beşiktaş’ın uzun vadeli transferlere ihtiyacı var. Svensson uzun vadeli bir sağ bek oyuncusu değil. Svensson’u izlediğimde ne ofansif ne de defansif anlamda net bir cümlem yok. Al-Musrati, bence kötü transfer değil ama maliyeti acaba dedirtiyor bana. Ernest Muci, 22 yaşında ve Polonya Lig’inde bonservisi 10 milyon Euro olan bir oyuncu. Polonya Lig'inde bu maliyetler çok görülmez “dedi.

"JOE WORRALL OYUN KURARKEN SIKINTI YAŞAYACAK"

“Ernest Muci kendisini 3-4 hafta sonra çok iyi transfermiş dedirtecek gibi geldi. Umarım yanılmam. Joe Worrall ilk izlediğimde Kayserispor-Beşiktaş maçında kendimi Championship izliyormuş gibi hissettim. Topa ilk değdiğinde keşke değmeseydi dedirtti ama sonradan bire bir mücadelelerde ve hava toplarını bırakmaması bana iyi geldi. Worrall’ın oyun kurarken çok sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. “dedi.