Beşiktaş Emlakjet’in yeni başantrenörü Igor Milicic, siyah-beyazlı taraftarlara seslendi.

 Beşiktaş Emlakjet, geçtiğimiz haftalarda bir başantrenör değişikliğine gitti. Üst üste alınan yenilgilerin ardından koç Ahmet Kandemir’le yollar ayrılırken Kandemir’in yerine Polonya Milli Takımı’nın başantrenörü Igor Milicic getirildi.

Siyah-beyazlıların başında çıktığı ilk maçta takımının Frutti Extra Bursaspor’a 88-74 yenilmesine engel olamayan 46 yaşındaki çalıştırıcı, kulübün sosyal medya hesapları aracılığıyla Beşiktaş taraftarlarına seslendi.

Kadroya yeni takviyelerin geleceğini söyleyen Milicic, Beşiktaş taraftarlarını cumartesi günü oynanacak Bahçeşehir Koleji maçına davet etti:

“Merhaba Beşiktaş taraftarları. Şu sıralar zor bir dönemden geçtiğimizi biliyorum, bu olumsuz durumu kısa süre içerisinde atlatmak için çok sıkı çalışıyoruz. Basketbol şubesinden sorumlu yöneticimiz Umut Güneş’ten yeşil ışığı aldık, elimizdeki kadroya takviyeler yapacağız. Transfer piyasasında takımımıza en uygun oyuncuları bulmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Cumartesi günü evimizde Bahçeşehir Koleji’ne karşı çok önemli bir maçımız var, oyunculara ve takımımıza yardımcı olmanız için sizleri maça davet ediyorum. Sizlere şunun sözünü verebilirim: Sahada ölümüne mücadele edecek ve baştan sona elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir takım göreceksiniz. 6. oyuncu olarak sizlere tribünde ihtiyacımız var, Beşiktaş taraftarlarının daha önce bu salonda harika atmosferler yarattığını biliyorum. Sizleri sadece 6. oyuncu olarak değil, sanki takımın sahadaki bir parçasıymış gibi hissetmek istiyoruz. Bu sezonun gidişatını hep birlikte çevirelim ve biraz gürültü yapalım.”