Serdar Ali Çelikler'in sözlerinden öne çıkanlar şöyle;


Başkan Ahmet bey Beyaz Spor'a konuk olduğunda açıklamalar yapmış. Rıza Çalımbay'ın aslında transferleri beğendiğini, Amartey'in müthiş oyuncu olduğunu söylediğini açıklamış. Rıza Çalımbay'ın haftaya son deplasmanı olacak sonrasında iç sahada maç oynanırken Beşiktaş'ın yeni başkan ve heyetinin de ilk maçı olacak. 

Rıza Çalımbay bu milli arayı çok iyi değerlendirmiştir. En fazla fark yaratan teknik direktör muhtemelen Rıza Çalımbay olmuştur. En azından bazı futbolculara dokunmuştur. En azından ne istediğini anlatmıştır. En azından kafasında net bir 11 belirlemiştir. Sağlam oyunculardan net bir 11 belirlemiştir.

Samsunspor'un da teknik direktörünün de artık bir şey yapması lazım. Samsun'da artık bu teknik direktörün bir numarasını görme durumu var. O yüzden bu maç çok sert bir maç olur ve güzel bir maç olur. Çata çat maç olur. 

Aboubakar bu maçta oynar. Rıza Çalımbay orta sahada koşucu, mücaadele eden futbolcularla oynamaktan hoşlanır, mücaadeleye inanır dolayısıyla daha çok özgüveni yerlerde olan veya çok eleştirilen oyuncuların üstünde durduğunu tahmin ediyorum. Necip, Amartey, Colley gibi...

Duhuliye.com