Beşiktaş'ın bu sezon için şu ana kadar tek tesellisi Semih Kılıçsoy gibi bir yıldızı çıkarmak oldu. 18 yaşındaki oyuncu kısa sürede gösterdiği performansla Avrupa devlerinin bile ilgisini çekmeyi başardı.

EURO 2024 PLANI

Bu durumu en yakından takip edilenlerden biri de şüphesiz A Millî Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella... İtalyan teknik adam Beşiktaş'ın süper yeteneğini EURO 2024'te santrforda oynatmayı planlıyor. İtalyan teknik adamın bu konuda endişesi de bulunuyor.

SANTRFORDA DAHA MUTLU

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre Fernando Santos, kanat için enerjisini yeterli görmediği için Cenk Tosun'u Galatasaray derbisinde santrforda kullanmıştı. Semih Kılıçsoy'un derbide sol kanatta oynaması Vincenzo Montella'yı endişelendirdi. Ay yıldızlıların tecrübeli çalıştırıcısı, Semih'in santrfor oynama alışkanlığını kazanması gerektiğini, kanatta görev yapması durumunda üretkenliğinin de sınırlanacağını söyledi. Genç yıldızın da santrforda kendisini daha iyi hissettiğini söylediği öğrenildi.

TALİPLERİ ARTIYOR JUVE DE RADARA ALDI

Borussia Dortmund, Sporting Lizbon, Arsenal, Benfica, Tottenham ve Aston Villa'nın ilgilendiği Semih Kılıçsoy'a dev bir talip daha çıktı. İtalyan devi Juventus'un da 18'lik yıldızı radarına aldığı ve sezonun geri kalanında takip edeceği öğrenildi.

| Fotomaç