Haldun Domaç;

Beşiktaş lige Kasımpaşa yenilgisiyle veda etti. Bu mağlubiyette kazanımlar da var. Serdar Topraktepe genç oyuncuları kazanmak adına, bu maçta genç oyuncuların bir bölümünü tercih etti. 

Demir Ege, Fahri Kerem, Mustafa Hekimoğlu ve Semih ile birlikte dört tane genç oyuncu takımda yer aldı.

Beşiktaş açısından Ziraat Türkiye Kupası'nın kazanılması ardından çokta anlam ifade etmeyen karşılaşma olmuştu, onun için gençlerle oynadı Beşiktaş ve bir kazanım elde etmeye çalıştı Serdar Topraktepe...

Beşiktaş'ta üç oyuncunun veda edeceği bilgisi vardı. Bunlardan Ghezzal  net bir şekilde ayrıldı. Gidecek, kalacak oyuncular konusunda bir takım iddialar vardı. Cenk Tosun ve Salih Uçan konusu vardı Beşiktaş'ta bu iki oyuncuyla yeniden konuşma kararı alındı. Salih Uçan konusunda daha olumlu bir hava zaten vardı. Mali şartlarda daha önce bu iki futbolcuyla anlaşılamamıştı. Cenk TosunBeşiktaş'ta kalmak istiyor hatta yedek kalmayı da çok sorun problem yapmadı ama diğer yandan da Arda TUran Süper Lig'e çıkan Eyüpspor için güçlü bir kadro kurmak istiyor. Bu güçlü kadronun bir parçası olarak Cenk Tosun'u görüyor. 

Muleka gidecekler aarsında gösterilirken son haftalardaki performansıyla takımda kalmaya daha yakınlaştı. 

Aboubakar net gidecek oyuncu. Onunla ilgili herhangi bir olumlu gelişme yok. Amartey'in Celtic'e geri dönüyor haberleri net şekilde Avrupa basınında çıkmaya başladı.  

Mourinho'nun Beşiktaş Trabzonspor final maçını izlediği ve Hüseyin Yücel ile bir kez daha görüşme yapacakları bilgisi geliyor. Bu görüşmede masada daha net bilgiler üzerine konuşacaklar. Mourinho takımı izledi, kendi alacağı paradan daha da önemli olan takımı izledi ve gördü. Takımın ne olduğunu net gördü, ücreti ve isteyeceği futbolcular bu daha net şekilde masada konuşulacak....