Çok şey mi istedik? İşte bu kadar yahu. Mağlup olsanız bile razı olurdu bu tarafta bu inanmışlığa. Nerede idiniz gençler 1 sene boyunca? İmanımız gevredi bu sezon sizin peşinizden koşmaktan. Neyse diyelim o kadar sövdük, attık tuttuk arkanızdan önünüzden  şimdi de ölecek bitecek değiliz tabi de sadece1 maç özelinde tebrik etmek bu taraftarın büyüklüğündendir. Her ne kadar maçın oyuncusu Salih seçilmiş olsa da (ki bence ilk 20 dakikadan sonra gayet iyi oynadı) benim için ilk 3 sırası ile; Musrati, Gedson ve Svensson idi dün gece. Muleka da oynadığı her dakika faydalı oldu. Yerine giren ruhu karanlık kişi yine 10 kişi bıraktı takımı hatta 2. golün yenmesine sebep oldu. Ne olur şu adamı artık şu camiadan içeri sokmayın. Verin eline salın gitsin bonservisi ile birlikte. Avrupaya gidemeyeceğiz diye çok kasılmıştım bir çok taraftar gibi ama neyse üzerimizden bir yük kalktı. Artık bir an önce 2023-24 sezonunu unutmak istiyorum. Her kim var ise gidebilir bir kişi kalmasa bile razıyım o kadar nefret doluyum tüm emeği geçenlere bu acı çorbada tuzu olanlara. Neyse çok da edilecek bir laf yok. Beşiktaş’ın 121 yıllık ruhu, muhteşem taraftarı ile kazanmıştır bu kupayı gerisi lafı güzaf. Şanlı camiya hayırlı olsun.
Hakemler konusunda ise bizdeki futbolcu grubuna benzer fikirlere sahip oldum dün akşam. İstedikleri zaman yapabiliyorlar..Hatta tüm Türkiye Kupası turnuvasında hakemler hakem gibi maçlar yönetti. Namussuzluk yapmadılar. Zaten İstanbul’un sarılarının derece alamamalarından da belli oluyor şan ile şeref ile maç yönettikleri. Mesela bu Ali’den hakem olur. Nefis maç yönetti. Tabi damarlarında akan kanın içindeki eyyamı atmak kolay değil 5 dakika uzattığı maçı gol sevincinden dolayı 7-8. dakikada bitirecekken 10 dakikada bitirdi ama bu kadar olur hemen iyileşip normalleşmelerini de beklemeyelim. Bu eyyam alkol gibi uyuşturucu gibi bir şey olsa gerek hemen kurtalamazlar mutlaka krize girecekleri zamanlar olacaktır. 
Son bir çift laf da Trabzonspor’a. Çok temiz çok efendi oynadılar. Güçleri yettiğince mücadele ettiler. Colley olmasa idi gol atacakları yoktu ama buraya kadar gelip şehirlerini, taraftarlarını namusları ile temsil etmeleri de takdire şayan. Ben bu namuslu tutumu hafta sonu MKE Ankaragücü maçında da bekliyorum. Öyle devlet takımı, başkent takımı triplerine falan girmesinler sakın. Sevenleri kavuştursunlar..Geçtiğimiz yıllarda Bursaspor’a son hafta maçı sattılar gibi aşşağılık suçlamalara kendilerini bir kez daha muhattap etmemelerini ligin son maçında gerekeni yapmalarını kökü Karadenize dayanan bir sporsever olarak diliyorum. Bizim başımızı öne eğdirmeyin. Şaka ya şaka bize ne ya size ne yakışıyorsa onu yapın..
Dün atılan son gole yapılan editteki gibi ‘’ Kimi doğayii , kimi öleyii ,kimi gideyiii kimi geliyiii; dünya döneyi BOŞVER hayat devam edeyi de hayat devam edeyi’’