"OLDUKÇA HEYECANLIYIM"

"Öncelikle kariyerimde yeni bir meydan okuma olacağı için oldukça heyecanlıyım. Tabii ki yalnızca bunun için değil. Muhteşem bir kulüpteyim. Kulüple ilgili daha önce stadyumun ve tarawftarın harika olduğunu duydum. Dele ile görüştük bile. Bana buradaki atmosferde ve insanların ona olan ilgisinden fazlasıyla bahsetti. Tabii ki bu benim ve aliem için tatmak istediğimiz duygulardan biriydi."

"BECKHAM TAVSİYE VERDİ"

David Beckham paylaşımı

"Kendisiyle havaalanında denk geldik İngiltere'de. O da başka bir yere seyahat ediyordu. Sadece ona durumu ve nereye gittiğimi anlattım. Kariyerinin bazı en iyi zamanlarını İngiltere dışında oynadığı Milan, Madrid takımlarda yaşadığını söyledi. Bana bazı tavsiyeleri oldu. Kariyerimdeki bu yeni sayfadan keyif almamı söyledi."

SABIRSIZLANIYORUM"

nathan_redmond_beckham_fe788_800

"Premier Lig'de olabildiğince uzun süre forma giymek her zaman gerçekleştirmek istediğim bir şeydi. İngiltere'de veya burada bir çocuk olarak, bulunduğunuz ülkeden en iyi takımlarda ve en iyi ligde forma giymek istersiniz. Ne mutlu bana ki bunu gerçekleştirme şansım oldu. Ancak söylediğim gibi şimdi kariyerimde yeni bir soluk zamanı. Bunun için sabırsızlanıyorum."

"DELE İLE KONUŞTUK"

"Dele ile konuştuğumda bana burada kendisini çok iyi hissettiğini söyledi. Keza teknik direktörümüz de burada çok sıkı bir aile ortamı olduğunu iletti. Ben ve ailem bu yüzden sabırsızlanıyoruz"

"BAŞKA TEKLİFLER DE VARDI"

"Dediğim gibi benim için yeni bir meydan okuma. Southampton'daki vaktimin sonuna gelmiştim. Yeni bir heyecan arıyordum. Elbette başka teklifler de vardı ancak hem kişisel açıdan hem futbl hem de buradaki rekabet ortamı açısında tüm bu seçenekleri barından bir yer seçmem gerekiyordu. Bunun için de Beşiktaş'tan daha iyi bir yer düşünemedim."

"1-2 MAÇA HAZIRIM"

"Bu sezon Premier Lig'de henüz maça çıkmamıştım. Sezon öncesi birkaç maçta forma giydim. Süre aldıkça maç zindeliğine ulaşacağımı düşünüyorum. En iyi formuma ulaşmam 1-2 maçı bulabilir. Ancak vücudumun, antrenmanlarda tekrar tempoya girerek takımımızın taktiklerine uyum sağlamak için fit ve hazır olacağımı söyleyebilirim. Bir yada iki maça kadar takımın ve hocamızın bana ihtiyaç duyduğu vakitte hazır olacağım."

Duhuliye.com