Başkan Çebi, "Transfer var mı?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Sakatlıklardan, eksiklerden ya da performans düşüklüğünden dolayı bir şeylerin değişmesi gerekiyorsa, değiştireceğiz.

Hocamızla yaptığımız değerlendirmede takımdaki arkadaşların iyi futbolcular olduğu, geçmişlerdeki performanslarının malum olduğu ve önümüzde 6 maçlık bir süre olduğu konusunda mutabakat sağladık.

Ne gerekiyorsa Ocak ayında yapılacaktır. Belki de gerekmeyecektir."

CANER ERKİN NE VAR NE DE YOK

Karagümrük ile yollarını ayıran Caner Erkin'ye ilgili konuşan Başkan Çebi, "Caner çok sevdiğim, hırsını beğendiğim bir futbolcu. Bizim de formamızı giydi. Kendisini çok severim ama iş başka, aşk başka. O gün ona ihtiyaç var mı bakacağız. Yoksa zaten olmayacak. İhtiyaç varsa ona mı var, başkasına mı var, ekonomisi veya kimyası nasıl olur bakacağız. Bunlar bu günün konusu değil. Caner için ne yok diyebilirim ne var diyebilirim ama bugün için gündemimizde yok" ifadelerini kullandı.

ŞENOL HOCA İLE DEVAM

Başkan Çebi şöyle devam etti: "Ben sözlerimden şartlara göre vazgeçen biri değilim. 5 hoca değiştirdi diyorlar. Ben varken 1 tanesi vardı, gitmek üzereydi. Benle alakası yok. Sergen Hoca gibi bir değeri camiaya getirdiğim için çok mutluyum. Allah bunu bana nasip etti. Başkaları bunu değerlendiremediler. Karşılığını da aldık, camia da mutlu oldu. Pandemi döneminde alınan 4 kupayı yok hükmünde görenler var. Beşiktaş muhalefetinin bunu yapmasının Beşiktaş'a hiçbir faydası yok. Önder Karaveli de saygıdeğer bir hocadır.

ONA ASLA ZEVAL VERMEM

Konu artık kapanmıştır. Şenol Hoca ile yola devam edeceğiz. Hoca ile 2 şampiyonluk aldığımız ve Şampiyonlar Ligi'nde namağlup gruptan çıktığımız dönemde ben de futbol şube sorumlusuydum. Gelmesinde önemli rol oynadığım bir değerdir. Benden yaşça büyük bir ağabeyimdir Şenol Hoca. Aile dostluğumuz vardır. Ona zeval verecek bir şeyi yapmadım, yapmam. O da görevini en iyi yapmak için donanımlı ve hırslıdır. Türkiye tarihindeki kazandırdığı değerler ortadadır. Hocanın bu tarafından da faydalanmayı amaçlıyoruz."

BEKLENTİ HER DAİM YÜKSEK

Futbol takımımızla ilgili beklenti, istek ve arzular elbette çok fazla. Ama teknik ekibimiz, futbolcularımız ve yönetimimiz de bunları karşılayacak kapasitede. Birlik beraberlik içinde, mutlu ve huzurlu bir ortam içinde çalışıyoruz. Ligin en iyi takımlarından bir tanesiyiz. Bunu herkes bilsin.

Kaynak: Fotomaç