"BU DAYANIŞMA SÜRMELİ"

"Beşiktaş yönetimini ve taraftarlarını kutluyorum. Muhteşem görüntüler izledik. Bir nebze de olsa çocuklarımızın yüzünü güldürebilir bu hediyeler. Böyle durumlarda biz tek bir camia oluyoruz. Ancak bundan sonra da bunun böyle bir şekilde devam etmesi gerekiyor. Futbol birleştirici bir unsur."

"ŞAMPİYONLUĞU BIRAKTILAR"

"Beşiktaş bence bugün şampiyonluğu bıraktı. Matematiksel olarak şansı hala var ancak oynanan oyun bana bir şey vadetmiyor. Antalyaspor'un 7 tane ilk 11 oyuncusu yok bugün. Oyun üstünlüğünü alamadı Beşiktaş."

"OYUN KENDİNİ BELLİ EDİYOR"

"Böyle bir felaketin ardından sahaya çıkmak zordur ancak oynadığın oyunla ne kadar ileri gidebileceğini görebiliyorsun. Bugünün en güzel iki olayı; genç kardeşimiz Semih'in oyuna girmesi ve Ataberk'in penaltı kurtarması."

"5 TANE OYUNCU SAYAMIYORSUN"

"Beşiktaş kazanırken bile şampiyonluk hissini vermiyordu. Anadolu takımlarından çok iyi oyuncular aldılar. Ondan önce de gayet iyi oyuncular vardı. 3-4 tane ayakta kalan oyuncu var, o kadar. 5 tane oyuncu sayamıyorsun. Yönetim her transferi yaptı ancak sezon başında doğru hoca tercihi yapılmadı."

Duhuliye.com