Necati Ateş, TRT Spor ekranlarında Beşiktaş'ın Hatayspor'a 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.

Josef ile 1 yıl daha Josef ile 1 yıl daha

"İYİ OYNUYOR VE SEN OYNATMIYORSUN"

"Beşiktaş'ın Gedson'suz sahaya çıkmasını anlayamıyorum ben inanılır gibi değil. Dinamik, kilit pas atabilecek, geriye gelebilen, top kapan, şutu olan, ileriye taşıyabilen, 50 milyon euro bonservis gören bir oyuncuyu kenarda nasıl oturtursun? Giresun maçında girdi Tayfur kazandın, Tayfur sana ne yaptı? İyi oynuyor oynatmıyorsun. Salih iyi oynuyor maç bitiremiyor."

"BU OYUNU NASIL TUTAMAZSIN"

"30 dakika müthiş oynadı bence Beşiktaş. 1 tane geldi Hatay. Hocam senin en güçlü yanın güçlü başlangıcın. 30. saniyede öne geçtin, bu oyunu tutamıyorsan sıkıntı yaşarsın"

"VOLKAN HOCA ÖNEMLİ İŞLER BAŞARIYOR"

"Kupadan elenmiş, oyun gücü olmayan Hatay, oyun iştahını artırdı. 1-1'i yakaladıktan sonra kazanabilirim ben dediler onlar da. Volkan hocayı da tebrik ediyorum. Önemli işler başarıyor.

"OYUNCULARINI KAYBETTİĞİNİ SÖYLEDİK"

"Ismael ile ilgili istifa olur olmaz ben dahil olmam o konulara. Ismael'in gittiği yolun iyi olmadığını söyledik, oynayanlar oynamayanlarla dengeleri bozduğunu söyledik. Oyuncularını kaybettiğini söyledik."

"GÖZ GÖRE GÖRE BUNLAR OLDU"

"Öne geçtiğin maçı kaybediyorsun. Beşiktaş ilk yarıyı domine etmiş, ikinciyi bulamayınca sıkıntıya gireceğini de gördük göz göre göre oldu bunlar."

"RAKİP DÜŞMÜŞ, SEN OYUNCUYA UZAKSIN"

"Masuaku o kadar yumuşak bir oyuncu ki, rakibe izin veriyor orta yapmasına. Rakip düşmüş, gelmiş orta yapıyor uzak kalıyorsun. Kupada elenmesine rağmen Hatay seyircisi de desteğe gelmiş. Bu havayla bırakmadılar maçı ve kazandılar"

"HAFTANIN KAZANANI FENERBAHÇE VE TRABZON"

"Bu haftanın kazananı zaten Fenerbahçe ile Trabzonspor'du. Galatasaray, Adana, Konya puan kaybetti onlara yaradı bu hafta. Lig güzel gidiyor kazananlar kaybedenler ama Beşiktaş'ın oyun gücünü aşağıya doğru kaybetmeye başladı."