Metin Tekin;
Görebildiğin şeyler var mı?

Önder Özen;
Nereye baksam Semih'i görüyorum.

Metin Tekin;
Nereye baksan onu görüyorsun çünkü kale önü işleri adamı.

Önder Özen;
5 gol oldu...

Metin Tekin;
Şaka değil ben antremanda 5 gol atamıyordum. 4 maçta 5 gol ciddi bir golcü ile karşı karşıyayız. Bir golcü ile tanışıyoruz. Genç oyuncular için şunu söylemiştim. Onlar ilk sezon kendilerini fark ettirirler ikinci sezonda beklentim fark yaratmalarıdır. Bazen bazı yetenekler fark edilmekle fark yaratmanın süresini kısaltırlar, nerede ise ikisini beraber yaparlar. Semih biraz öyle başladı...

4 maçta 5 gol fark edilmenin ötesine çıkar, fark yaratmaya doğru gider.

Çok enteresan bir özelliği var, sahanın öbür taraflarını bilmiyorum ama kaleye yaklaştıkça çok tehdikkar bir oyuncu, çekip vur diyoruz ya bu çekip vurmuyor böyle rakibi bir kenara atıp çekiyor gücünü anlatmak adına söylüyorum ondan sonra kaleye çok rahat vuruş yapacak pozisyon oluşturuyor kendine. 

Önder Özen;
Hızı yok, hızlı değil ama acayip çabuk, ayakları çabuk kuvveti var muazzam denge getiriyor oyunda sahaya sağlam basmak, rakiple boğuşurken sarsıntı geçirmemek, ikili mücadelelerde ayakta kalan taraf olmak, topu korumaya çalışırken vücudunun bozulmaması, rakibin içine girmesine müsaade etmeyen bir omuz omuza mücadelesi, Semih hani natürel kuvvet dedikleri doğal kuvvet dedikleri Naturel Fitness diyorlar doğal kuvvet, soğan gücü çocukta bu var. 

Kısa kombinasyonu harikulade yapıyor ve çeşit çeşit yapıyor.