Network ile yapılan bu sponsorluk anlaşması, kadın futbol şubesine gelir getiren ilk sponsorluk anlaşması olma özelliğiyle dikkat çekti. 

Beşiktaş Kulübü, kadın futbol şubesi için yapılan bu sponsorluk anlaşmasını bir sosyal medya paylaşımıyla duyurdu. Paylaşımda, "Takımımızın enerjisi ve başarısıyla birleşen resmi giyim sponsorumuz Network ile Antalya'ya doğru yola çıkıyoruz" ifadelerine yer verildi.

Beşiktaş muhabiri Fatih Doğan, kulübün bu paylaşımına yanıt verdi. Fatih Doğan daha sonra cevap yazdığı bu paylaşımın kaldırıldığını duyurdu.

Fatih Doğan paylaşımında, "Sponsor, spor endüstrisinin olmazsa olmaz bir gerçekliği ve özellikle kulüpler için veli nimettir. 
Kulübü, sponsoru ve şubeyi onurlandıran kurumsal bir twit atıp ardından (Hasan Arat’ın YK üyesi olduğu marka farkındalığı üzerine) twit silmek anlaşılır bir durum değil. 
Yakışmadı!…" ifadelerini kullandı.

Söz konusu paylaşımın, Network markasının başkanvekili Hasan Arat'ın adının Beşiktaş Başkan adaylığı için geçmesi nedeniyle, kendisi adına yapılacak herhangi bir pr faaliyetine yer vermemek için yöneticiler tarafından kaldırıldığı iddiası ortaya atıldı.

1-8

2-53-3

Duhuliye.com