Fatih Doğan:

"Şenol Güneş Eric Bailly'nin sakatlığına karşı önlem olarak Necip'i almıştır. Kronik bir sakatlık olsa dizden veya adeleden sakatlığı her oyuncuda olabilir. Bu riskin maddi bir karşılığı yok. Aboubakar'ın dizinde problem vardı aldı o dönemde. 

Chamberlain'i kontrolden geçirdi, bir sorun olmaz diye rapor gelince sağlık ekibinden anlaşma yaptı ama Eric Bailly'nin durumu farklı Aboubakar gibi değil, o kategoriye koyamayız.

Eric Bally'nin gelişinde 2019 yılından bu yana grafiğine baktığımızda kendi değer ve ederinin altında kaldığını söyleyebiliriz. Avrupa medyasına da baktım, M. United taraftar fan gruplarına da baktım, işin açıkcası çok olumsuz bir görüş görmedim yani bazen taraftarın "şundan kurtulsak" dediği oyuncular vardır ama burada öyle bir şey yok. Eric Bally'e karşı bir saygı var, aşırı reaksiyon yok. 

Beşiktaş Pepe'yi almak istiyor Muleka giderse bakacağız diyor.

 Bu arada Pepe gelmeye hazır!

Dün akşam yaptığım görüşmenin sonucu; Beşiktaş Pepe ile yaptığı süreç içerisinde şu anda Pepe Beşiktaş'a gelmeye hazır. Bunu bildirmiş "Ben gelebilirim" noktasında. Bu konuyla ilgili Beşiktaş'ta iki tane engel var. 

Birincisi Muleka'nın gidişi. Muleka'ya üç tane talip vardı. Bir tanesi Mısır'dan bir takım. Birisi Katar'dan takım diğeri de Zenit takımı idi. Beşiktaş heyecanlandı bu konuyla ilgili 5 milyon + plus bir rakam bekleniyordu. Zenit'ten ses çıkmadı. Mısır veya Katar'dan gelen teklifte Beşiktaş'ın istediği rakama yakın para da geldi ama Muleka bu konuda isteksiz davrandı. Muleka giderse o zaman Pepe'nin yolu açılabilir. O da garanti değil Şenol Güneş ne istiyor bu arada...

Pepe kanat ve forvet oynayabiliyor. Şartlarda müsait Beşiktaş'a gelebileceğini de bildirmiş. İşin açıkcası Muleka'ya endekslenmiş bir transfer süreci var."