Recep Çetin;

"70 dakika uyuduk, iki tarafta kötüydü. Trabzonspor biraz daha istekli gibiydi ama Beşiktaş’ın bir hedefi var, Trabzonspor’un yok, sıkıntılı bir süreç içindeler ve böyle bir zamanı yaşıyorlar ama Beşiktaş’ın bir hedefi var ve hedefe ulaşmak içinde böyle maçları mutlak kaznması gerekli.

Bir önceki Beşiktaş ile bu haftaki Beşiktaş arasında yüzde yüz fark var. Gece gündüz gibi arada fark var. Oyuna dahil olan oyuncuların hiçbir katkısı olmadı. Katkısı olmayınca Trabzonspor Trezeguet’i koydu ve inanılmaz işler yaptı.

Beşiktaş savunmasının bir anda dengesi bozuldu.

N’Koudou oyuna alındı nerede ise geri pasından gol yenilecekti.

Maçın yıldızı bana göre Saiss..."

Erman Özgür;

"Bana göre maçın adamı Mert Günok. Colley ve Onur’unda Saiss kadar ölümcül dokunuşları var.  Bu maçta Cenk olsa idi Beşiktaş daha çok pozisyona girerdi. 

Olaya birde şöyle bakmak istiyorum; hiçbir amacı olmayan, özgüven eksikliği çok yüksek, geçici teknik direktörü kenarda, taraftarı bile maça gelmemiş bir Trabzonspor’un zaaflarından faydalanabilmek için Beşiktaş yeterince zorladı mı? Galiba Beşiktaş şuna inandı biz yürüyerek kazanırız! Vitesi üçten, dörde atmadı Beşiktaş..

Rolantide oynarım, nasıl olsa bunlar bize pozisyon verir gibi düşünmüşler ama karşındakide Trabzonspor..

Beşiktaş temposuz yürüyerek oynuyor, orta sahası yumuşak, Ghezzal topu beyaza atmadı, yerine girende atmadı. N’Koudou, Muleka hepsi aynı. Beşiktaş’ın kalitesini, giren oyuncuların arttırmasını beklerken tam tersine düşürdüler. Galibiyete yakın taraf maç boyunca Trabzonspor’du…"