Samet Aybaba'nın önümüzdeki sezon için yerli teknik adamda ısrar etmesi ise Nuri Şahin ihtimalini güçlendirdi. Dahası genç teknik adamın eski teknik ekibinden iki ismin de göreve başlayacağı haberleri bu ihtimali güçlendirdi.

Fernando Santos'un ve ekibinin ayrılmasıyla Serdar Topraktepe adeta yanlız kaldı... çok kısıtlı bir teknik ekiple çalışan Beşiktaş teknik direktörünün yanına bir iki takviye geleceği konuşuluyor.

BEŞİKTAŞ TEKNİK EKİBİNE İKİ TAKVİYE

Bu takviyelerden birisinin daha önce 2017-2019 arasında Beşiktaş'ta görev alan Dolu Aslan'la daha önce Benfica'nın genç takımlarında görev alan ve Monaco'da Thiery Henry'nin yardımcılığını yapan João Tralhão olduğu iddia edildi.

NURİ ŞAHİN'İN EKİBİNDE ÇALIŞTILAR

Bu iki ismin en büyük özelliği son olarak Antalyaspor'da teknik direktörlük görevini yürüten Nuri Şahin'in ekibinde yer almaları.

AYBABA'NIN TERCİHİ YERLİ TEKNİK ADAM

Kısa süre önce Samet Aybaba'nın yerli teknik direktör olarak bir numaralı tercihinin Nuri Şahin olduğu ortaya çıktı. Şenol Güneş ve Sergen Yalçın'ın üzerini çizen Aybaba'ya göre Şahin diğer aday İlhan Palut'un da önünde.

NURİ ŞAHİN'E HAZIRLIK MI?

Şu anda çalışmayan Dolu Aslan ve Tralhão'nun göreve gelme olasılıkları ise gelecek sezon için Nuri Şahin'e hazırlık olarak yorumlandı.

fotospor