İşte Ogün Şahinoğlu'nun açıklamaları:

"Beşiktaş'ın İstanbulspor hazırlık maçında ağırlıklı olarak yedek oyuncular vardı kadro içerisinde. Son şansı olan futbolcular, bu formaya ilk 11'e aday olup performansı kötü olanlar, herkesin bu ara dönemde şans bulacağını Şenol Güneş söylemişti. Burada dikkat çeken birkaç performans var, bunların arasında tabi ki Dele Alli’de var, Cenk Tosun var. Cenk Tosun atıyor, attırıyor, aynı form grafiğini sürdürüyor.

Muleka da iyi bir maç çıkardı, özellikle ikinci devrede şöyle bir şey oldu: Maçın başlangıcında Cenk santrafor, Muleka sol, Redmond sağ kanatta idi. İkinci devrede Şenol Güneş Muleka’yı santrafor bölgesine alıp, Cenk’i kanat forvet olarak kullanarak bir pozisyon değişikliği yaptı ve bu değişiklik ikinci yarının başında etkisini gösterdi. Beşiktaş adına güzel bir akşamdı.

Bugün Beşiktaş tarafından Anthony Nwakaeme ile ilgili şu ana kadar bir tasarrufta bulunduğuna dair bir haber almadım. Bir görüşme olmadığını, İstanbul’a kendilerinin davet etmediğini söylediler ama yarın öbür gün Şenol Güneş bir görüşelim derse yeni bir gelişme olur.

Duhuliye.com