Serdar Sarıdağ'ın açıklamaları şu şekilde:

'İYİ BİR MAÇ OLDU'

"Bakü çok güzel bir şehir. Bence iyi bir maç oldu. Yenilen gollerde ciddi savunma hataları vardı ama hazırlık maçıydı tabii. Tüm gollere bütün stadyum sevindi. O anlamda çok güzeldi."

'ŞENOL GÜNEŞ 4-5 TRANSFER İSTEDİ'

"En az 4-5 transfer istedi Şenol Güneş. 2 orta saha, 1 stoper ve 1 kenar oyuncusu dedi. Beşiktaş'ın yapacağı transferler Şenol hocanın istediğinden fazla olabilir. Gedson Fernandes'e ilgi var, yazılıp çiziliyor. Yönetim bu haberlere dikkat etmeli. Resmi teklif gelmeden bu haberlere inanıp oyuncuya vereceği yıllık ücrete güncelleme yapmamalı. Benim duyduğum Gedson Fernandes'in menajeri yönetimden güncelleme isteyecek."

'BEŞİKTAŞ'IN ŞANSI YÜZDE 50'

"Diyelim ki Redmond'ın eşi burada kalmak istedi. Ben Beşiktaş yönetiminin Redmond'a yurtdışından gelecek tekliflerle baş edeceğini sanmıyorum. Çünkü onların ücretleri yüksek. Yüksek teklifler karşısında Beşiktaş'ın şansı yüzde 50. Bu yüzden Beşiktaş yeni Redmond'lara bakıyor. Ghezzal, Gedson, Redmond ve Rosier'in gitme durumu var. Ersin, Saiss ve Muleka'nın da gitme durumları var. Resmi bir teklif yok ancak konuşuluyor."

'YUSUF YAZICI İLK 11'DE OYNAYAMAZ'

"Bu Yusuf Yazıcı Beşiktaş'ta ilk 11 oynayamaz. Ben Şenol Güneş'in istediğini zannetmiyorum. Beşiktaş'ın daha hazır futbolcularla yola devam etmesi lazım. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer listelerini duyuyoruz. Yeniden oyuncu kazanmaya yönelik hamle yapamazsın, rakiplerin çıtayı yükseltirken."

'GEDSON FERNANDES'E TEKLİF YOK'

"Gedson Fernandes ile ilgili bilgi geldi. Yönetimden gelen bilgiye göre Gedson Fernandes'e gelen bir teklif yok."

'İYİ BİR İSİM BAKIYORLAR'

"10 numara diye bir bölge yok, futbolda kalmadı artık ama hücum, ofansif orta saha için o bölgeye iyi bir isim bakıyorlar. 8 numara diyebileceğimiz. Şenol Güneş dönemindeki Sosa gibi, Oğuzhan tarzında yetenek bazında. Topu çevirebilecek, aralara atabilecek isimlere bakıyorlar."

LINGARD İDDİASI

"Lingard çok konuşuluyor. Muhtemelen önerilen isimlerden birisi, benim duyduğum o. Ama bonservisi elinde olan futbolcular tercih edilecek. O isim var ama tek o değil, geniş listede olanlardan biri. Neden performansı düşük iyi araştırılması lazım."

'REDMOND'U FENERBAHÇE'DE GÖRÜRSEM ŞAŞIRMAM'

"Redmond'ı bir sonraki sezon Fenerbahçe'de görürsem şaşırmam. Ya da Galatasaray'da. Çünkü boşta, Redmond'ı önerdiler de Fenerbahçe'ye."


'8 NUMARA TARAFTARI HEYECANLANDIRACAK BİR TRANSFER OLUR'

"Orta sahaya, 8 numara taraftarı heyecanlandıracak bir transfer olur. Sıradan bir oyuncu olacağını sanmıyorum."