Beşiktaş gelecek sezon takımı baştan kuracak. Son gün Ernest Muci ve Al-Musrati transferleriyle taraftarını coşturan siyah-beyazlı yöneticiler asıl bombaların sezon sonu patlayacağını söyledi.

Beşiktaş devre arası transferinin son gününde Muci ve Musrati gibi iki üst düzey oyuncuya imza attırdı... "Bizim yönetim uyuyor" diyen siyah-beyazlı taraftarlara mesaj gönderdi. Yöneticiler ise oldukça iddialı.

YÖNETİCİLERDEN COŞTURAN SÖZLER

Gelecek sezon için hedeflerini "kesinlikle" şampiyonluk için belirledikleri mesajını veren Beşiktaşlı yöneticiler "yaz aylarında da böyle pahalı transferler devam edecek mi?" sorusuna enteresan cevaplar veriyorlar. En ilginci ise şu:

Ocak transferleri fragman kalacak.

Devre arasında görüşülen fakat sezon devam ettiği ve oyuncuların kulüplerinin iddiası devam ettiği için transrerler gerçekleşmeyen yıldızlarla pazarlıkların devam ettiği belirtildi. Yöneticiler "asıl hamleler yazın olacak" derken, rakiplerin çılgınlar gibi para harcadığını kendilerinin de harcamak zorunda olduğunu itiraf ediyorlar.

"YAŞLI DEĞİL, GENÇ YILDIZLAR GELECEK"

Siyah-beyazlı yöneticilere göre kendileri rakiplerinden farklı olarak "son kullanım tarihi geçmiş değil, satılabilecek" oyunculara yatırım yapıyorlar.

GELECEK SEZON BAMBAŞKA BEŞİKTAŞ GELİYOR

Beşiktaş sezon sonu transferinde kaleciden, santrfora kadar tüm mevkilere oyuncu bakıyor. Teknik direktör Fernando Santos takımın ihtiyaç listesini belirledi. Kadrodaki bir çok oyuncuyla önümüzdeki sezon devam edilmeyecek. Takımın iskeleti yeniden kurulacak.

| Fotospor